My World Europe’da kura satışları başladı

Emlak Konut GYO, kura yöntemiyle Ağaoğlu My World Europe projesindeki 106 daireyi 260 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkardı

My World Europe’da kura satışları başladı

28 Ocak 2014 / emlakwebtv
Emlak Konut GYO ve Ağaoğlu Şirketler Grubu ortaklığında inşa edilen Ağaoğlu My World Europe projesindeki 106 daire 260 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarıldı.

My World Europe projesinde konut seçenekleri
My World Europe Evlerinin etaplarında 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konut seçenekleri yer alıyor. My World Europe Evlerinde yüzme havuzları, golf parkuru, kat bahçeleri, alışveriş merkezi, golf kulübü, gökyüzü bahçeleri, açık spor sahaları ve kaykay parkuru yer alıyor.

My World Europe projesinde ulaşım
My World Europe, Başakşehir-Ayazma’da Atatürk Olimpiyat Stadı’na komşu yaklaşık 200 dönümlük bir arazi üzerinde kuruluyor. My World Europe, tem otoyoluna cephesi ve metro bağlantısı ile bölgedeki tüm işyerleri, sanayi ve yerleşim yerlerine ulaşımı kolaylaştırıyor.

My World Europe projesi’nde yer alan 3 bölüm
Ağaoğlu İnşaat tarafından Ayazma'da hayata geçirilen My World Europe projesi’nde Pool Residence, Arena Residence ve Golf Residence olmak üzere 3 bölüm yer alıyor. Bu bölümler 17 blokta toplam 3080 konut ve 20 ikiz villadan oluşuyor.


My World Europe projesi başvuru için tıklayınız

Proje Bilgisi: My World Europe