Myvia Bahçe İzmir nerede?

Myvia Bahçe İzmir nerede? sorusunun cevabına haberimizden ulaşabilirsiniz

Myvia Bahçe İzmir nerede?

Myvia Bahçe projesi Gözde Grup tarafından İzmir'de hayata geçiriliyor. Myvia Bahçe İzmir Bornova'da 9000 metrekare alan üzerinde yükseliyor.

Myvia Bahçe konut tipleri 1+0, 1+1, 1+1 (dubleks), 2+1 (maxi) ve 2+1 (large)'dir. Toplam metrekare alan dağılımı ise 42-118 m2 aralığındadır. Konut sayısı ise 348 adet olan Myvia Bahçe İzmir birbirine bakacak şekilde 4 bloktan oluşuyor.

Myvia Bahçe'nin özellikleri; proje lüks ve konfor açısından oldukça tatmin edicidir. İçerdiği sosyal tesisler de önemli bir artı sunmaktadır. Çocuklar için oyun alanları, spor tesisleri, fitness salonu, 7/24 güvenlik, kapalı otopark, kapalı yüzme salonu bulunmaktadır. Ayrıca projeye dahil olarak Türk hamamı, sauna da yer almaktadır. Deprem mevzuatı açısından da etütler yapılmış olup depreme dayanıklı inşaat teknolojisi kullanılmıştır. Aynı zamanda yapı denetimi ve zemin etütleri de sonuçlanmıştır.

Myvia Bahçe İzmir nerede?
Ulaşım açısından da avantajlı bir konumdadır. 1 dakika içinde çevre yoluna ulaşılabilmektedir. Ayrıca Myvia Bahçe Otogar'a yaklaşık üç dakika mesafededir. Satışlarda ise toplam bedelin yüzde 25'i istenmektedir. Banka kredisine de uygun olan bu proje konutlarının çok az bir kısmının satılmadığını da belirtmek gerekir. Konutlara özel olarak oto yıkama, barbekü locaları, açık hava sineması, teleskop gibi hizmetler de sunulmaktadır.

Myvia Bahçe İzmir adres ve iletişim bilgileri
Kazım Dirik Mah. 372/13. Sok. 35050 Bornova – İzmir
Telefon: 444 69 33

 

Proje Bilgisi: Myvia Bahçe