NCity Esenyurt nasıl gidilir?

NCity Esenyurt yol tarifine haberimiz detayından ulaşabilirsiniz

NCity Esenyurt nasıl gidilir?

NCity Esenyurt projesi Özyurtlar İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. 17 kattan meydana gelen NCity Esenyurt'ta toplam 528 adet daire yer alıyor. 17 katlı 4 blok şeklinde tasarlanan NCity Esenyurt satılık daire büyüklükleri 65 metrekare ile 115 metrekare arasında değişiyor.

"NCity Esenyurt ne zaman teslim edilecek?" sorusuna cevap vermeden önce proje özelliklerinden bahsedelim. NCity Esenyurt konut sahiplerine özel yürüyüş parkuru, oturma alanları, çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, güneşlenme terasları, basketbol ve futbol sahasının yanı sıra içinde spor kulübünün bulunduğu sosyal tesis gibi imkanlar sunuyor. NCity teslimlere başlamış olup, konutlarda yaşam devam ediyor.

NCity Esenyurt nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan NCity Esenyurt'ta Özyurtlar İnşaat tarafından hayata geçiriliyor.

NCity Esenyurt nasıl gidilir?
NCity Esenyurt, Kiptaş 4. Etap ile Kiptaş 5. Etap'ın yanında bulunan 15 dönümlük arazide yer alıyor. Proje, Atatürk Havalimanı'na 14 km, Torium Avm'ye ise 7 km mesafede bulunuyor. NCity Esenyurt, İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü'ne, Esenyurt Belediyesi'ne, Esenyurt Devlet Hastanesi'ne ve Avcılar metrobüs durağına 5 km uzaklıkta yer alıyor.

NCity iletişim bilgileri
0850 460 27 27

 

Proje Bilgisi: Ncity Esenyurt