New Bahçeşehir daireleri satışta

Özyurtlar İnşaat yeni projesi NEW Bahçeşehir dairelerini satışa çıkardı. NEW Bahçeşehir'de 2+1 daireler 299 bin liradan satılıyor

New Bahçeşehir daireleri satışta

Özyurtlar İnşaat yeni projesi NEW Bahçeşehir dairelerini satışa çıkardı. 21 katlı tek bloktan ve 98 daireden oluşuyor. Lansmana özel 24 aya sıfır faiz kampanyasının uygulandığı NEW Bahçeşehir'de 2+1 daireler 299 bin liradan satılıyor.

Özyurtlar İnşaat NEW Bahçeşehir'i satışa çıkardı
Özyurtlar İnşaat en yeni projesi NEW Bahçeşehir'i satışa çıkardı. Bahçeşehir'in merkezinde inşa edilen proje, 21 katlı tek bloktan ve 98 daireden oluşuyor. Projede, daire sakinlerinin ihtiyaçlarını karşılayacak 6 adet de dükkan bulunuyor. 1+1 dairelere yer verilmeyen projede, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlar bulunuyor.

299 bin TL'den başlayan fiyatlar
2+1 dairelerin 299 bin liradan satıldığı NEW Bahçeşehir'de lansmana özel bir kampanya düzenlediklerini söyleyen Özyurtlar İnşaat Satış ve Pazarlama Koordinatörü Ebru Özyurt, "Kampanya kapsamında peşinatın yüzde 25'ini verenler borcun kalan kısmını 24 ay boyunca sıfır faizle ödeme imkanına sahip olacak" dedi. 

Özyurtlar İnşaat-New Bahçeşehir

NEW Bahçeşehir nerede?
NEW Bahçeşehir, kolay ulaşımı ve merkezi noktalara yakınlığıyla öne çıkıyor. Bahçeşehir'in merkezinde inşa edilen NEW Bahçeşehir, toplu taşıma araçları ve TEM otoyolu bağlantısı üzerinde yer alıyor. Proje, Tüyap Fuar Merkezi'ne 10 dakika, Atatürk Havaalanı'na ise 15 dakika uzaklıkta bulunuyor. Alışveriş merkezlerine yakınlığıyla dikkat çeken NEW Bahçeşehir, Akbatı AVM'nin yanı başında, Torium AVM'ye, Marmarapark AVM'ye, 5M Migros'a, Bauhaus ve Koçtaş Yapımarket'e 5 dakika uzaklıkta yer atıyor.

Sosyal imkanlar
NEW Bahçeşehir, sunduğu sosyal imkanlarının yanı sıra eğitim kurumlarına yakınlığıyla ailelerin hayatını kolaylaştırıyor. Tem Otoyolu ile İstanbul'un her semtine kolay ulaşılabilir bir konumda yer alan NEW Bahçeşehir'in çevresinde, bir fen ve teknoloji lisesi, dört özel ilk-orta öğretim, iki resmi ilköğretim okulu, bir resmi lise, iki özel lise, üç sağlık merkezi (resmi-özel), karakol, anfi tiyatro, PTT ve kültür merkezleri yer alıyor. 

Proje Bilgisi: W Bahçe