New Bahçeşehir fiyatları 299 bin TL'den başlıyor

Özyurtlar İnşaat tarafından hayata geçirilen New Bahçeşehir fiyatları 299 bin TL'den başlıyor

New Bahçeşehir fiyatları 299 bin TL'den başlıyor

Özyurtlar İnşaat tarafından hayata geçirilen New Bahçeşehir fiyatları 299 bin TL'den başlıyor. 4 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılan New Bahçeşehir 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerden meydana geliyor. 1+1 dairelere yer verilmeyen proje 21 katlı tek blok ve 98 adet daireden oluşuyor. 

Tem Otoyolu ile İstanbul'un her semtine kolay ulaşılabilir bir konumda yer alan New Bahçeşehir'in çevresinde, bir fen ve teknoloji lisesi, dört özel ilk-orta öğretim, iki resmi ilköğretim okulu, bir resmi lise, iki özel lise, üç sağlık merkezi (resmi-özel), karakol, anfi tiyatro, PTT ve kültür merkezleri yer alıyor. Lansmana özel 24 aya sıfır faiz kampanyasının uygulandığı New Bahçeşehir satılık 2+1 daireler 299 bin liradan satılıyor. 

New Bahçeşehir, kolay ulaşımı ve merkezi noktalara yakınlığıyla öne çıkıyor. Bahçeşehir'in merkezinde inşa edilen NEW Bahçeşehir, toplu taşıma araçları ve TEM otoyolu bağlantısı üzerinde yer alıyor. Proje, Tüyap Fuar Merkezi'ne 10 dakika, Atatürk Havaalanı'na ise 15 dakika uzaklıkta bulunuyor. Alışveriş merkezlerine yakınlığıyla dikkat çeken NEW Bahçeşehir, Akbatı AVM'nin yanı başında, Torium AVM'ye, Marmarapark AVM'ye, 5M Migros'a, Bauhaus ve Koçtaş Yapımarket'e 5 dakika uzaklıkta yer atıyor.

New Bahçeşehir iletişim bilgileri
Adres : Sultaniye Mah. 350. Sokak 1440 Ada 15 Parsel Esenyurt/İstanbul
Telefon : 0850 460 90 97
Web : http://www.newbahcesehir.com/

Proje Bilgisi: W Bahçe