New Bahçeşehir fiyatları açıklandı

Özyurtlar İnşaat'ın yeni satışa sunduğu New Bahçeşehir fiyatları açıklandı. Daireler 299 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor

New Bahçeşehir fiyatları açıklandı

New Bahçeşehir, Özyurtlar İnşaat tarafından İstanbul Avrupa Yakası'nın hızla gelişmekte olan bölgesi Bahçeşehir'de inşa edilecek. Daire sahiplerine büyük kazanç sağlaması beklenen proje, 24 ay sonra teslim edilecek.

21 kat yüksekliğe sahip tek blokta toplam 98 adet daireye yer verilecek olan Özyurtlar New Bahçeşehir'de dairelerin yanı sıra 6 adet ticari birimde bulunacak. Projenin toplam inşaat alanı 18 bin 500 metrekare.

Akbatı Alışveriş Merkezi'ne yakın mesafede konumlanacak olan New Bahçeşehir Özyurtlar projesi; Atatürk Havalimanı'na, Tüyap Fuar Merkezi'ne, Torium AVM'ye, Marmara Park AVM'ye de yine yakın mesafede olacak.

Tem otoyoluna bağlantı sağlanabilecek olan Özyurtlar New Bahçeşehir projesinde; yüzme havuzları, sauna, hamam, barbekü alanı, spor alanları, otopark alanı ve daha bir çok aktivite alanına yer verilecek.

New Bahçeşehir fiyatları minimum 299 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Firma bünyesinde hazırlanan ödeme seçeneğine göre, 24 aya kadar 0 faizle vade uygulanıyor. Veya tamamı peşin ödeme yapılıyor.

 

Proje Bilgisi: W Bahçe