New Bahçeşehir fiyatları

Özyurtlar İnşaat tarafından hayata geçirilen New Bahçeşehir fiyatları 299 bin TL'den başlıyor

New Bahçeşehir fiyatları

Özyurtlar İnşaat tarafından hayata geçirilen New Bahçeşehir fiyatları 299 bin TL'den başlıyor. Lansmana özel 24 aya sıfır faiz kampanyasının uygulandığı New Bahçeşehir satılık 2+1 daireler 299 bin liradan satılıyor. 

Özyurtlar İnşaat en yeni projesi New Bahçeşehir'i satışa çıkardı. Bahçeşehir'in merkezinde inşa edilen proje, 21 katlı tek bloktan ve 98 daireden oluşuyor. Projede, daire sakinlerinin ihtiyaçlarını karşılayacak 6 adet de dükkan bulunuyor. 1+1 dairelere yer verilmeyen projede, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlar bulunuyor.

New Bahçeşehir sosyal donatıları
Tem Otoyolu ile İstanbul'un her semtine kolay ulaşılabilir bir konumda yer alan New Bahçeşehir'in çevresinde, bir fen ve teknoloji lisesi, dört özel ilk-orta öğretim, iki resmi ilköğretim okulu, bir resmi lise, iki özel lise, üç sağlık merkezi (resmi-özel), karakol, anfi tiyatro, PTT ve kültür merkezleri yer alıyor.

New Bahçeşehir nerede?
New Bahçeşehir, kolay ulaşımı ve merkezi noktalara yakınlığıyla öne çıkıyor. Bahçeşehir'in merkezinde inşa edilen NEW Bahçeşehir, toplu taşıma araçları ve TEM otoyolu bağlantısı üzerinde yer alıyor. Proje, Tüyap Fuar Merkezi'ne 10 dakika, Atatürk Havaalanı'na ise 15 dakika uzaklıkta bulunuyor. Alışveriş merkezlerine yakınlığıyla dikkat çeken NEW Bahçeşehir, Akbatı AVM'nin yanı başında, Torium AVM'ye, Marmarapark AVM'ye, 5M Migros'a, Bauhaus ve Koçtaş Yapımarket'e 5 dakika uzaklıkta yer atıyor.

Proje Bilgisi: W Bahçe