New Bahçeşehir iletişim bilgileri

New Bahçeşehir iletişim bilgileri ve adres bilgileri haberimizin detaylarında yer alıyor

New Bahçeşehir iletişim bilgileri

New Bahçeşehir iletişim bilgilerine geçmeden önce projenin özelliklerinden bahsedelim. New Bahçeşehir 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinden meydana geliyor. New Bahçeşehir satılık daire büyüklükleri 86 metrekare ile 162 metrekare arasında değişiyor. New Bahçeşehir fiyatları ise 299 bin TL'den başlıyor. 

New Bahçeşehir sosyal donatıları
- Çocuk oyun alanları
- Fitness merkezi
- Güvenlik
- Kafe
- Kameralı güvenlik
- Kapalı otopark
- Kapalı yüzme havuzu
- Sauna
- Sinema

New Bahçeşehir'in çevresinde, bir fen ve teknoloji lisesi, dört özel ilk-orta öğretim, iki resmi ilköğretim okulu, bir resmi lise, iki özel lise, üç sağlık merkezi (resmi-özel), karakol, anfi tiyatro, PTT ve kültür merkezleri yer alıyor.

New Bahçeşehir nerede?
New Bahçeşehir, kolay ulaşımı ve merkezi noktalara yakınlığıyla öne çıkıyor. Bahçeşehir'in merkezinde inşa edilen NEW Bahçeşehir, toplu taşıma araçları ve TEM otoyolu bağlantısı üzerinde yer alıyor. Proje, Tüyap Fuar Merkezi'ne 10 dakika, Atatürk Havaalanı'na ise 15 dakika uzaklıkta bulunuyor. Alışveriş merkezlerine yakınlığıyla dikkat çeken NEW Bahçeşehir, Akbatı AVM'nin yanı başında, Torium AVM'ye, Marmarapark AVM'ye, 5M Migros'a, Bauhaus ve Koçtaş Yapımarket'e 5 dakika uzaklıkta yer atıyor.

New Bahçeşehir adres bilgileri
Adres : Sultaniye Mah. 350. Sokak 1440 Ada 15 Parsel Esenyurt/İstanbul

New Bahçeşehir iletişim bilgileri
Telefon : 0850 460 90 97
Web : http://www.newbahcesehir.com/

Proje Bilgisi: W Bahçe