New Bahçeşehir telefon numarası

New Bahçeşehir telefon numarasına haberimizden ulaşabilirsiniz

New Bahçeşehir telefon numarası

New Bahçeşehir projesi Özyurtlar İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. New Bahçeşehir'de 2+1, 3+1, 4+1 daireler bulunuyor. New Bahçeşehir telefon numarası bilgilerini vermeden önce proje özelliklerinden bahsedelim. 4 bin metrekare alan üzerinde yer alan New Bahçeşehir 21 katlı tek blok ve 98 adet daireden oluşuyor.

New Bahçeşehir fiyatları
Lansmana özel 24 aya sıfır faiz kampanyasının uygulandığı New Bahçeşehir satılık 2+1 daireler 299 bin liradan satılıyor.

New Bahçeşehir nerede?
Tem Otoyolu ile İstanbul'un her semtine kolay ulaşılabilir bir konumda yer alan New Bahçeşehir'in çevresinde, bir fen ve teknoloji lisesi, dört özel ilk-orta öğretim, iki resmi ilköğretim okulu, bir resmi lise, iki özel lise, üç sağlık merkezi (resmi-özel), karakol, anfi tiyatro, PTT ve kültür merkezleri yer alıyor.

New Bahçeşehir, kolay ulaşımı ve merkezi noktalara yakınlığıyla öne çıkıyor. Bahçeşehir'in merkezinde inşa edilen NEW Bahçeşehir, toplu taşıma araçları ve TEM otoyolu bağlantısı üzerinde yer alıyor. Proje, Tüyap Fuar Merkezi'ne 10 dakika, Atatürk Havaalanı'na ise 15 dakika uzaklıkta bulunuyor. Alışveriş merkezlerine yakınlığıyla dikkat çeken NEW Bahçeşehir, Akbatı AVM'nin yanı başında, Torium AVM'ye, Marmarapark AVM'ye, 5M Migros'a, Bauhaus ve Koçtaş Yapımarket'e 5 dakika uzaklıkta yer alıyor.

New Bahçeşehir adres bilgileri: Sultaniye Mah. 350. Sokak 1440 Ada 15 Parsel Esenyurt/İstanbul

New Bahçeşehir telefon numarası
Adres : Telefon : 0850 460 90 97
Web : http://www.newbahcesehir.com/

 

Proje Bilgisi: W Bahçe