Newjoy, IMM Köln Fuarı’nda ilgi odağı oldu

Almanya’nın Köln şehrine düzenlenen Avrupa’nın en büyük mobilya fuarlarından IMM’de Newjoy standı büyük ilgi gördü

Newjoy, IMM Köln Fuarı’nda ilgi odağı oldu

20 Ocak 2014 / emlakwebtv
Köln’de düzenlenen Avrupa’nın en büyük mobilya fuarları arasında yer alan IMM’ye ilk kez katılan NEWJOY özel tasarlanmış stant alanında yeni ürünlerini tüketici ile buluşturdu.

IMM Köln Fuarı’na 50 ülkeden 1.100 firma katıldı
Bu yıl 65.incisi düzenlenen fuara 50 ülkeden 1.100 firma katıldı. Fuar başta Avrupa olmak üzere dünyanın en yeni mobilya tasarımları ve konseptlerini müşterilerinin beğenisine sundu. Mobilyada en yeni, modern tarzlarla geleneksel tarzın bir arada sunulduğu fuarda bebek, çocuk ve gençlik mobilyaları, oturma odası, yatak odası mobilyaları, halılar olmak üzere tekstil ürünleri, lamba ve ışıklandırma başta olmak üzere aksesuarlar gibi pek çok çeşit ürün yer aldı.

Öner: “hedeflerimize büyük ölçüde ulaştık”
NEWJOY Yönetim Kurulu Başkanı Birol Öner konu ile ilgili yaptığı açıklamada, ev mobilyası ve dekorasyon tasarımlarının sergilendiği fuarda NEWJOY’un, kendine özgü bebek, çocuk ve genç modelleri ile dünyanın birçok ülkesinden gelen profesyonel alıcıların beğenisini kazanmayı hedeflediklerini ve bu hedeflerine büyük ölçüde de ulaştıklarını belirtti.

NEWJOY geçtiğimiz yıl, Uluslararası boyuttaki IMOB İstanbul, CIFF Guangzhou, Index Dubai, LIF Libya, Meubelbeurs Brussels, Deco Fair Cidde Fuarlarına katılmış, sektörde uluslararası fuarlara en çok katılım sağlayan marka olmuştu.