Nidakule Ataşehir fiyat listesi!

Nidakule Ataşehir fiyat listesi güncellenmiş olup proje ile ilgili tüm detaylara haberlerimizden ulaşabilirsiniz

Nidakule Ataşehir fiyat listesi!

Nidakule Ataşehir 148 bin 587 metrekare alan üzerinde yer alıyor. Nidakule Ataşehir Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından hayata geçiriliyor. Nidakule Ataşehir projesi kapsamında 190 adet ofis, 21 adet ticari birim ve 1 adet konferans alanı bulunuyor. Nidakule Ataşehir satılık ofis büyüklükleri ise 135 metrekare ile 735 metrekare arasında değişiyor.

Nidakule Ataşehir fiyat listesine değinmeden önce proje özelliklerinden bahsedelim. Nidakule Ataşehir projesi 30 katlı bir kuleden oluşan Nidakule Ataşehir projesinde 4 katlı yatay ofis bulunuyor.

Nidakule Ataşehir Kuzey projesinde de BMS (Building Management System) akıllı bina sistemi kullanıyor. Klasik bir çalışma ortamından çok daha fazlasını sunan Nidakule Ataşehir Kuzey, ofislerindeki brüt 4.20 metrelik tavan yüksekliği ve her katta açılabilir camlar, ortak alanlar için 4 borulu fan coiller kullanılarak sağlanan ısıtma ve soğutma tesisatı, kesintisiz elektrik enerjisi sağlayacak güçte jeneratörler, 50 metreküp/saat temiz hava sağlayan havalandırma sistemi gibi özellikleri ile kullanıcılarına nefes alan bir yaşam alanı sunuyor.

Nidakule Ataşehir fiyat listesi
Nidakule Ataşehir fiyat listesi güncellenmiş olup, ofisler 1 milyon 456 bin TL ile 5 milyon 141 bin TL arasında değişiyor. Nidakule Ataşehir metrekare birim fiyatları ise 5 bin 900 TL ile 8 bin 900 TL arasında.

Nidakule Ataşehir nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Nidakule Ataşehir'de yer alıyor.

Nidakule Ataşehir iletişim bilgileri
Nidakule Ataşehir adres bilgileri: Barbaros Mahallesi Begonya Sokak No: 3 Ataşehir/İSTANBUL
Telefon: 444 4 846

 

Proje Bilgisi: Nidakule Ataşehir