NLogo İstanbul ne zaman teslim edilecek?

NLogo İstanbul ne zaman teslim edilecek? sorusunun cevabına haberimizden ulaşabilirsiniz

NLogo İstanbul ne zaman teslim edilecek?

NLogo İstanbul Özyurtlar İnşaat tarafından 7 blok şeklinde tasarlanıyor. NLogo İstanbul'da 2 bin 519 adet daire yer alıyor. NLogo İstanbul ne zaman teslim eedilecek? sorusuna cevap vermeden önce proje özelliklerine bakalım. NLogo İstanbul 7 blok şeklinde tasarlanıyor. 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 daire tiplerinin yer aldığı NLogo İstanbul daire büyüklükleri 40 metrekare ile 175 metrekare arasında değişiyor.

NLogo İstanbul konut sahipleri güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, sauna, sinema, süs havuzu, Türk hamamı ve yürüyüş parkuru yer alıyor. Nlogo İstanbul'da konutların dışında 100'den fazla dükkandan oluşan Cadde İstaNbul gibi hizmetleri kullanabiliyor.

NLogo İstanbul ne zaman teslim edilecek?
Özyurtlar İnşaat'ın hayata geçirdiği Nlogo İstanbul teslim tarihi olarak 2016 yılının Haziran ayını veriyor.

NLogo İstanbul fiyat listesi
NLogo İstanbul fiyatları 129 bin liradan başlıyor. Buna göre NLogo İstanbul fiyat listesi detaylarını satış ofisinden öğrenebilirsiniz.

NLogo İstanbul ödeme planı
Nlogo İstanbul'da 129 bin liradan satılan 1+0 daireye aylık 1.090 lira taksitle sahip olmak mümkün. Düzenlenen kampanya kapsamında konut alıcısına 48 ay boyunca sıfır faiz seçeneği de sunuluyor.

Nlogo İstanbul nerede?
Nlogo İstanbul, alışveriş merkezlerine oldukça yakın olmasıyla kadınların da gözdesi olmuştur. Tüyap fuar merkezine 10 dakika, Atatürk Havaalanına ise 15 dakika uzaklıktadır.

NLogo İstanbul yol tarifi
Esenyurt'un merkezinde hayata geçirilen Nlogo İstanbul, metrobüs, toplu taşıma araçları, E5 ve TEM otoyolu üzerinde yer alıyor. Proje, Tüyap Fuar Merkezi'ne 10 dakika, Atatürk Havaalanı'na ise 15 dakika uzaklıkta bulunuyor. Alışveriş noktalarına yakınlığıyla dikkat çeken Nlogo İstanbul, Akbatı AVM'ye, Torium AVM'ye, Marmarapark AVM'ye, 5M Migros'a, Real Hipermarket ile Bauhaus ve Koçtaş Yapımarket'e 5 dakika mesafede yer alıyor.

Nlogo İstanbul adres bilgileri
Adres: İnönü Mahallesi 350. Sokak 1440 Ada 15 Parsel Esenyurt/İstanbul

Nlogo İstanbul iletişim bilgileri
Telefon : 444 40 27
Web : http://nlogoistanbul.com/

 

"NLogo İstanbul ne zaman teslim edilecek?" Başlıklı Haberin Galerisi

NLogo İstanbul ne zaman teslim edilecek?

NLogo İstanbul ne zaman teslim edilecek?

NLogo İstanbul ne zaman teslim edilecek?

NLogo İstanbul ne zaman teslim edilecek?

Proje Bilgisi: Nlogo Istanbul