Novada Edremit'in II. fazı açıldı

2015 yılının Temmuz ayı içinde ilk fazının açılışıyapılan Novada Edremit'in ikinci faz açılışı da geçtiğimiz günlerde yapıldı. Merkez, çok sayıda ulusal ve uluslararası markayı aynı çatı altında buluşturuyor.

Novada Edremit'in II. fazı açıldı

İzmir-Çanakkale yolu üzerinde, Edremit ve Akçay arasında konumlandırılan Novada Edremit'in ikinci fazı da açıldı. İlk bölüm açılışı Temmuz 2015 tarihinde gerçekleşen yatırım, ikinci faz açılışıyla birlikte 25 bin metrekarelik kiralanabilir alana ulaştı.  Ulusal ve uluslararası alanda 65 markaya ulaşan yatırım Balıkesir'in en büyük ilçelerinden biri olan Edremit'te konumlanıyor.

Orakçı Grup'tan 45 milyon dolarlık yatırım
Ayvalık, Burhaniye, Gömeç ve Küçükkuyu gibi bölgelere de hitap eden Novada Edremit, Orakçı Grup imzasıyla 45 milyon dolarlık yatırım bedeli ile hayata geçirildi. Novada Edremit; birinci ve ikinci etki alanlarında 600 bin, yaz aylarında ise yaklaşık 2,5 milyona yakın bir nüfusun alışveriş ihtiyacını karşılıyor.

Novada Edremit'in II. fazı açıldı

Novada Edremit'te buluşan dev markalar
Farklı sektörlerden ulusal ve uluslararası markaları aynı çatı altında buluşturan Novada Edremit'te H&M, LC Waikiki, Koton, Roman, U.S. Polo Assn., Derimod, Flo, Greyder, Penti, Madame Coco, Yves Rocher gibi markalar faaliyet gösterecek. Türk ve dünya mutfağından örneklerin sunulacağı restoranlara da yer verilen Novada Edremit'te restoran ve kafelere de geniş bir yer verilecek. Novad Edremit'in ege mimarisinin hakim olduğu açık hava konseptinde de ziyaretçiler çok sayıda marka ile buluşma olanağına kavuşacak.