Nurol GYO'da atama

Nurol GYO'da Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı'na Cüneyt Çimen atandı

Nurol GYO'da atama

Nurol GYO'nun Satış ve Pazarlama Genel Müdürlüğü görevine Cüneyt Çimen atandı. 

Cüneyt Çimen Kimdir?
1999 yılında 9 Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden mezun olan Cüneyt Çimen, Yüksek Lisans eğitimini de Londra Metropolitan Üniversitesi Pazarlama bölümünde tamamladı. Çimen, çalışma hayatına Londra TFHC'de Pazarlama Müdürü olarak başladı. Sonrasında ise İngiltere'de Dan Display&Imagini Ltd. Satış Yöneticisi  olarak görev yapan Çimen, ardındanda Sweet World Confectionery Toptan Satış ve Pazarlama Müdlüğü ve Ada Group Satış ve Pazarlama Direktörlüğü görevlerinde bulundu.

 

Nurol GYO'da atama

 

Evli ve iki çocuk babası olan Çimen, 2013 yılından bu yana da Sinpaş GYO Satış ve Pazarlama Müdürlüğü görevini yürütmekteydi. 

Nurol GYO hakkında
1997 yılında kurulan Nurol GYO, "Hayata Yatırım" felsefesi doğrultusunda arazi geliştirme, proje tasarımı, pazarlama ve satış alanlarında faaliyet gösteriyor. Ankara Nurol Residence, Karum İş Merkezi, İstanbul Nurol Plaza, Zekeriyaköy Evleri, Bodrum Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi gibi geniş bir portföye sahip olan firma, metropol yaşamının tüm ihtiyaçlarına yanı veren projeler üretiyor. 

Firma Bilgisi: Nurol Gyo