Nurol Life 'Kule' satışa çıkıyor

Nurol Life'ta kısa sürede satılan teras evlerden sonra şimdi de 261 metre yüksekliğindeki Kule'deki daireler satışa çıkıyor

Nurol Life 'Kule' satışa çıkıyor

Nurol Life'ta kısa sürede satılan teras evlerden sonra şimdi de 261 metre yüksekliğindeki Kule'deki daireler satışa çıkıyor. 2017 yılının ilk çeyreğinde tamamlanması planlanan proje, Belgrad Ormanı'nın yanında residence kategorisinde yeni bir konsept başlatıyor; "Practical Luxury"

Nurol Life'ta Hakan Kıran imzası
Nurol GYO tecrübesi ile Maslak Seyrantepe'de yükselen Nurol Life, Türkiye'nin en büyük ve önemli projelerine imza atan ödüllü mimar Hakan Kıran tarafından tasarlandı. Nurol Life'ın, pencereleri açılan, taş duvarlarıyla nefes alan, 4 metre tavan yüksekliğine sahip, orman manzaralı daireleri, kullanıcılarına hem lüks hem de ferah bir ev yaşamı sunmayı vaad ediyor. İç mimarisi ünlü tasarım ofisi Autoban tarafından üstlenilen ve dünyaca ünlü yapı markalarının en kaliteli malzemeleri kullanılarak hayata geçirilen Nurol Life projesinde stüdyodan 4+1'e kadar kule daireler, penthouselar, teras evler ve ofisler bulunuyor. 

Nurol Life projesi
Maslak ve Levent'in hemen yanında konumlanan Nurol Life, Fatih Sultan Mehmet ve Boğaziçi köprülerine yakınlığı ile öne çıkıyor. Türk Telekom Arena'nın yanı başında yükselen Nurol Life ayrıca metroya yürüme mesafesinde bulunuyor.

Proje Bilgisi: Nurol Life