Nurol Park Güneşli nerede?

Nurol GYO tarafından hayata geçirilen Nurol Park Güneşli nerede? işte yanıtı

Nurol Park Güneşli nerede?

Nurol GYO tarafından hayata geçirilen Nurol Park Güneşli nerede? sorusunun yanıtına geçmeden önce projenin detaylarından bahsedelim. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin yer aldığı Nurol Park Güneşli 880 adet towers daire, 154 adet rezidans ve 84 adet loft daireden meydana geliyor. 

55 bin metrekare alan üzerinde yükselen Nurol Park Güneşli satılık daire büyüklükleri 67 metrekare ile 197 metrekare arasında değişiyor. Nurol Park Güneşli fiyat bilgileri ve Nurol Park Güneşli ödeme planı ile ilgili detaylı bilgileri satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

Nurol Park Güneşli ayrıcalıkları arasında; avm, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, güneşlenme terası, güvenlik, spa, kafe, kameralı güvenlik, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, market, restoran, sauna, süs havuzu ve yürüyüş parkuru yer alıyor. 

Nurol GYO tarafından hayata geçirilen Nurol Park Güneşli teslim tarihi olarak 2016 yılını veriyor. 

Nurol Park Güneşli nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Nurol Park Basın Ekspres Yolu üzerinde konumlandırılıyor. TEM ve E5 arasındaki Basın Ekspres Yolu üzerinde bulunan Nurol Park Metroya oldukça yakın, E5'e 6 km, TEM'e 3 km mesafede bulunan Nurol Park'ın Atatürk Havalimanı'na uzaklığı ise 7,5 km uzaklıkta inşa ediliyor.

Nurol Park Güneşli iletişim bilgileri
Adres : Evren Mahallesi Gülbahar Caddesi Bilge Sokak No: 44 Güneşli / İstanbul
Web: www.nurolpark.com.tr
444 6496
info@nurolgyo.com.tr

 

Proje Bilgisi: Nurol Park Güneşli