Nurol Park Güneşli ödeme planları!

Tamamı peşin alımlarda yüzde 15 indirim yapılan Nurol Park Güneşli ödeme planları ile dikkat çekiyor

Nurol Park Güneşli ödeme planları!

İstanbul Avrupa Yakası Basın Ekspres Yolu üzerinde bulunan eski Hürriyet Medya Towers'ın arazisi üzerine inşa edilen Nurol Park Güneşli, Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı imzasıyla yükseliyor.

55 bin metrekarelik alana kurulan Nurol GYO Nurol Park'ta loft, rezidans ve tower olmak üzere üç farklı konsepte yer veriliyor. Toplam 1.118 dairenin bulunduğu projede yaklaşık 70 adet kafe ve mağaza da yer alıyor.

Nurol Park Güneşli Evleri'nin 24 bin metrekarelik kısmı açık hava yaşam vadisine ve 20 bin metrekarelik kısmı ise ofis bloğu ile otel binasına ayrılıyor. Proje, toplam 340 milyon dolar yatırım bedeliyle yükseliyor.

1+1'den 4+1'e kadar farklı seçeneklere yer verilen Nurol Park Güneşli'de 154 adet rezidans, 84 adet loft ve 880 adet tower daire bulunuyor. Projede anahtar teslimlerinin 2016 yılının ilk çeyreğinde yapılması planlanıyor.

Nurol Park Güneşli ödeme planlarına göre; tamamı peşin alımlarda yüzde 15 oranında indirim yapılıyor. Veya firma bünyesinde 50 aya kadar 0 faizle taksit yapılıyor. Ya da 120 aya kadar taksit yapılıyor, ilk 12 aylık ödeme firma tarafından karşılanıyor.

 

Proje Bilgisi: Nurol Park Güneşli