Nurol Tower'da faiz fırsatları başladı

Nurol GYO imzasıyla Mecidiyeköy'de inşa edilen Nurol Tower'da satışlar yüzde 0.79'dan başlayan faiz oranlarıyla devam ediyor

Nurol Tower'da faiz fırsatları başladı

Nurol GYO imzasıyla hayata geçirilen Nurol Tower projesinde faiz kampanyası başladı. Kampanya ile birlikte Nurol Tower'a yatırım yapmak isteyen müşterilere yüzde 0.79'dan başlayan faiz oranlarıyla ev sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Nurol Tower projesi
Hemen teslim avantajının sürdüğü Nurol Tower projesi, 73 ila 193 metrekare arasında değişen 270 bağımsız bölümden oluşuyor. Projede daireler 4 metrelik tavan yüksekliği ile dikkat çekiyor. 35. katında Sky Lounge'a yer verilen Nurol Tower'in bir tarafı şehrin tarihi ve kültürel yanını yansıtan Eski İstanbul ve Marmara Denizi'ne bakarken, diğer tarafta ise boğaz manzarası yer alıyor. Projede 360 derecelik İstanbul manzarası bulunuyor.

Nurol Park avantajları sürüyor... Ayrıntılar için tıklayın...

Nurol Tower nerede?
İstanbul'un en değerli lokasyonlarından biri üzerinde inşa edilen Nurol Tower, yatırım değeriyle de dikkat çekiyor. Yeni Adalet Sarayı'nın karşısındaki Çağlayan Meydanı'nda hayata geçirilen Nurol Tower, toplu ulaşım imkanlarına da yakın bi noktada yükseliyor. Proje E5 cepheli konumu, çevreyolu ve Boğaz Köprüsü bağlantılarına hemen ulaşılabilirliği, metro ve metrobüs durağına yakınlığı, ulaşımda önemli bir kolaylık sağlıyor. 

Firma Bilgisi: Nurol Gyo
Proje Bilgisi: Nurol Tower