ODE, 2013 yılı başarılarını çalışanları ile kutladı

Yerel bir güçten global bir marka olma yolunda hızla ilerleyen ODE Yalıtım’ın Çorlu üretim tesislerinin geleneksel yıl sonu yemeği Çorlu’da yapıldı

ODE, 2013 yılı başarılarını çalışanları ile kutladı

21 Aralık 2013 / emlakwebtv
ODE Yalıtım her yıl olduğu gibi bu yıl da, Çorlu üretim tesislerindeki tüm çalışanlarının katıldığı bir yemek organizasyonu düzenledi. Çorlu Shiva Restaurant’ta gerçekleşen ve yaklaşık 350 kişinin katıldığı yemekte bir konuşma yapan ODE Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan, “ODE büyük bir başarı hikayesidir. Bu başarı hikayesine biz çalışanlarımızla birlikte imza attık. Üretime başladığımız ilk günlerde sadece 5-6 kişi iken bugün sayısı 300’e yaklaşan büyük bir aileyiz. Artık Rusya’dan Dubai’ye, İzlanda’dan Paris’e, dünyanın çeşitli köşelerinde ODE Yalıtım’dan bahsediliyor. Bu başarımızın ardındaki esas güç güç insan kaynağımızdır. Birlikte daha nice başarılara imza atacağımızdan eminim” şeklinde konuştu.

ODE’nin geleneksel fabrika yılsonu yemeğinde 5 ve 10 yıllık çalışanlara plaket verildi
Bazı çalışanların eşleri ve çocuklarıyla katıldıkları yemekte, hem 2013 neşeli bir şekilde uğurlandı hem de hediye çekilişleri yapıldı. 5 ve 10 yıllık çalışanlara hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketlerinin sunulduğu gece, geç saatlere kadar devam etti.