ODE Yalıtım 2013’te dünyada 7 milyon kişiye ulaştı

Yerel bir güçten global bir marka olma yolunda hızla ilerleyen ODE Yalıtım, yabancı basındaki görünürlüğü ile 2013 yılında dünyada yaklaşık 7 milyon okuyucuya ulaştı

ODE Yalıtım 2013’te dünyada 7 milyon kişiye ulaştı

20 Aralık 2013 / emlakwebtv
Yurtdışındaki iletişim ve pazarlama faaliyetlerine büyük önem veren ODE Yalıtım 2013 yılında çeşitli tarihlerde pek çok yabancı yayında yer aldı. Birleşik Arap Emirlikleri’nin en çok okunan gazetelerinden Gulf News Gazetesi’yle dağıtılan Global Connection Dergisi, Kasım ayında ODE Yalıtım Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan’la yapılan bir söyleşiye yer verdi. Türkiye'nin uluslararası iş dünyasındaki gücünü tanıtmak amacıyla yayın yapan dergiye 2013’te 3. kez haber olan ODE Yalıtım Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan, ODE’nin Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki hedefleriyle, firmanın BAE ülkeleriyle yaptığı ticaretin boyutları hakkında bilgiler paylaştı. ‘Türkiye’den çıkan bir Dünya Markası: ODE’ başlığıyla yayınlanan haberde, ODE Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan’a Türk yalıtım sektörü hakkındaki görüşleri de soruldu. Dergide aynı zamanda ODE Starflex ve ODE R-flex ürünleri de okuyuculara tanıtıldı. Global Connection’ın bu sayısı, Dubai Big5 fuar alanında ve THY'nin Dubai, Abu Dabi, Amman, Doha, Maskat ve Bahreyn çıkışlı tüm uçuşlarında dağıtıldı. 

ODE Yalıtım Dünya basınında yer almaya devam ediyor
Ortadoğunun önde gelen sektörel dergilerinden MEP Middle East (Mechanical, electrical, plumbing Middle East) ile de bölgedeki okuyuculara ulaşan ODE’ye Ekim ayında Dubai’de gerçekleşen Cityscape Fuarı nedeniyle Global Connection Dergisi’nde de yer verilmişti. Dergi Nisan ayında da ODE Orhan Turan ile yalıtım ve enerji verimliliği konusunda bir röportaj gerçekleştirmişti. Turan’ın, ODE Yalıtım’ın Rus pazarındaki varlığı ve iş hacmi hakkındaki soruları yanıtladığı röportaj, Komsomolskaya Pravda ve Kommersant gazeteleri aracılığıyla yaklaşık 4,5 milyon okuyucuya ulaşmıştı.