ORYAPARK İSTANBUL GÖRÜCÜYE ÇIKTI

Oryataş’ın kendi arazisi üzerinde bulunan projesi Oryapark İstanbul görücüye çıktı.

ORYAPARK İSTANBUL GÖRÜCÜYE ÇIKTI

Oryataş'ın kendi arazisi üzerinde bulunan projesi Oryapark İstanbul görücüye çıktı. 2 rezidans kulesi, ofis kulesi, alışveriş caddesi ve beş yıldızlı otelden meydana gelen projede ön satışlar başladı. Projede ilk etap 2016 yılında tamamlanacak.

526 dairelik, 36 katlı iki rezidans kulesi, ofisler, alışveriş caddesi ve otelin olduğu projede 1+1'den 4+1'e kadar çeşitli daire seçenekleri mevcut. Oryapark'ta rezidanslar metrekaresi lansmana özel 5 bin 200 TL'den başlayan fiyatlarla satılacak. Projenin içinde 20 seçkin markayı barındıran alışveriş caddesinde ise marketten, kuaföre, konsept cafe'lerden, eczaneye kadar farklı alanlarda pek çok mağazanın yanı sıra açık otopark alanı da bulunacak.

Oryapark İstanbul projesine insan mutluluğuna odaklı bir vizyonla başladıklarını belirten Oryataş Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Buğdaycı, "Kentte yaşamanın zorluklarını asgariye indirip insanların hayatlarını kolaylaştırarak mutluluklarına katkıda bulunmak üzere projemizi tasarladık. Rezidans kimliğinin gerektirdiği konfor ve hizmetleri ORYAPARK İstanbul sakinlerine uygun şartlarda sağlamaya özen gösterdik" dedi.

Proje Bilgisi: Oryapark Istanbul