Oryapark Ümraniye iletişim bilgileri

Oryapark Ümraniye iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor

Oryapark Ümraniye iletişim bilgileri

Oryapark Ümraniye iletişim bilgilerine geçmeden önce projenin detaylarından bahsedelim. Oryataş İnşaat tarafından hayata geçirilen, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin yer aldığı proje 200 bin metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor. 

36 katlı iki rezidans kule, 27 katlı ofis bloğu ve 20 adet mağazadan oluşan Oryapark Residence projesinde avenue, hotel ve office blokları yer alıyor. Oryapark Residence fiyat bilgileri ve ödeme seçenekleri ile ilgili bilgilere satış ofisinden ulaşabilirsiniz.

Oryapark Ümraniye satılık daire büyüklükleri 82 metrekare ile 238 metrekare arasında değişiyor. Oryapark Ümraniye projesinin office bloğunda 27 katlı 151 office, Avenue bloğunda ise geleneksel cadde kurgusu ve stil sahibi mimarisi ile kuru temizlemeden, kuaföre marketten eczaneye kafeden bistro'da uzanan geniş bir yelpazade gün içerisinde ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi size sunuyor. 

Oryapark Ümraniye ayrıcalıkları arasında açık otopark, açık yüzme havuzu, avm, basketbol sahası, çarşı, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, güneşlenme terası, güvenlik, kafe, kapalı yüzme havuzu, kuaför, market ve yürüyüş yolları yer alıyor. 

Oryapark Ümraniye ne zaman teslim edilecek?
Oryataş İnşaat tarafından hayata geçirilen Oryapark Ümraniye teslim tarihi olarak 2016 yılının sonlarını veriyor.

Oryapark Ümraniye nerede?
Merkezi bir konumda yer alan Oryapark Residence Ümraniye Küçüksu Caddesi'nde yer alıyor.

Oryapark Ümraniye adres bilgileri
Adres : Küçüksu Cad. No:60 Ümraniye/İstanbul

Oryapark Ümraniye iletişim bilgileri
Telefon : 0216 632 88 38
Web : http://www.oryapark.com/