Otonomi'de geri sayım başladı

375 dönümlük alanda hayata geçirilen Avrupa'nın en büyük otomotiv AVM'si Otonomi yakında faaliyete geçiyor.

Otonomi'de geri sayım başladı

Motorlu Araç Satıcıları Federasyonu ve Başkent Otomotivciler Derneği tarafından hayata geçirilen ve Ankara'daki tüm oto gelerilerini bir araya toplayacak olan Otonomi'de geri sayım başladı. Avrupa'nın en büyük otomotik AVM'si olma özelliği taşıyan yatırım, Ankara'da 2. el otomotiv pazarının merkezi haline gelecek.

2. el otomotiv galerileri için son tarih: Mart 2016... Ayrıntılar için tıklayın...

Otonomi'de kiralar: 1.000-4.000 TL aralığında
MASFED, BOD ve Otonomi Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Erkoç, inşaat çalışmalarında bütünüyle sona gelinen ve açılışına hazırlanan Otonomi'nin 2. el otomotiv pazarının tüm aktörleri için merkez halinegeleceğini söyledi. Projede dükkan kiralarının 1.000-4.000 TL arasında değişeceği bilgisini veren Erkoç:

"Binlerce aracın sergileneceği ve alım satım işleminin aynı yerde yapılacağı dünyada eşi benzeri olmayan bir ticaret merkezi olarak Otonomi’nin açılışı sektör için de bir milattır. Vatandaşlar kapı kapı gezmek yerine zengin marka ve fiyat seçeneklerini bir arada bulacak, ihtiyaç duyduğu aracı tüm yasal işlemlerini aynı yerde gerçekleştirip her türlü testleri yapılmış biçimde ve Otonomi garantisiyle satın alabilecek” dedi.

 

Otonomi'de geri sayım başladı

 

Ankara trafiğini rahatlatacak proje
Otonomi projesinin yalnızca ekonomik bir değer değil, aynı zamanda Ankara'nın Emek, Bahçelievler ve İç Aydınlık gibi semtlerinde kümelenmiş oto galeri yoğunluğunu azaltmak gibi bir misyonu da bulunduğunu söyleyen Erkoç, binlerce aracın trafikten çekilmesiyle birlikte Ankara trafiğinin önemli bir rahatlamaya kavuşacağını da vurguladı. Erkoç, Otonomi'nin 2. el araç ticaretine standart getireceğini de belirterek:

"Olumsuz yargılar silinecek, güven tesis edilecek. İkinci el otomobil ticareti kurumsal bir kimlik ve saygınlık kazanacak” diye konuştu. " ifadelerini kulladı

Proje Bilgisi: Otonomi