Otonomi'de yaşam hızlanıyor

Avrupa ve Ortadoğu'nun en büyük otomotiv AVM'si Otonomi'de banka ve noter şubelerinin açılmasıyla birlikte ticaret hız kazandı

Otonomi'de yaşam hızlanıyor

Ankara'da otomobil galerilerinin şehir merkezinde oluşturduğu gürültü-trafik yükünün azaltılması ve  ekonomiye katkı hedefiyle hayata geçirilen OTONOMİ'de yaşam geçtiğimiz günlerde başlamıştı. Projede noter ve ilk banka şubesinin açılmasıyla birlikte araç alım-satım işlemleri de hız kazandı.

Otonomi'de yaşam hızlandı
551 showroom, 10 adet oto plaza, ticarethane, ofisler ve teknik servislerden oluşan Otonomi'de taşlar yerine oturmaya başlıyor. Şehrin içindeki galerilerin taşınması ve showroomların büyük bölümünde ticaretin başlamasının ardından dev yatırımdaki noter ve ilk banka şubesiyle birlikte araç alım satımlarında önemli bir ivme yaşandı.

Otonomi'de yaşam hızlanıyor

Başkent Otomotivciler Derneği ve OTONOMİ Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Erkoç, noter ve banka şubesinin açılmasıyla birlikte, ticaretin hızlandığını, vatandaşların zengin marka ve fiyat seçeneklerini değerlendirerek ihtiyaç duyduğu aracı ve gerekli yasal işlemleri aynı mekandan gerçekleştirme şansı bulduğunu belirterek:

"Yeni açılan market, restorantlar gibi bazı hizmet birimleri de faaliyete başladı. Diğer birimler de faaliyete geçmeye hazırlanıyor. Sosyal anlamda da hızlı bir gelişim var. Vatandaşlarımız tüm ihtiyaçlarını burada karşılayabilecek." dedi. 

ATO'dan Otonomi kararına destek... Ayrıntılar için tıklayın...

Otonomi projesi
Esenboğa Yolu Akyurt Kavaşağı'nda yer alan 375 dönümlük alan üzerinde hayata geçirilen Otonomi bünyesinde 2. el araçlar için 551 showroom ve sıfır araçlar için de 10 oto plaza yer alıyor. Günde 11 bin ziyaretçiyi ağırlayabilme potansiyeline sahip Otonomi'de ayrıca 28 işyeri ve 48 adet de ofis yer alıyor. 

Dev yatırım günde 9 bin aracı giriş çıkış yapabilmesine olanak tanıyacak şekilde düzenlendi. 

Proje Bilgisi: Otonomi