Özyurtlar New Bahçeşehir satışta

Özyurtlar İnşaat, inşa edeceği New Bahçeşehir projesini satışa çıkardığını duyurdu

Özyurtlar New Bahçeşehir satışta

Özyurtlar İnşaat tarafından İstanbul Avrupa Yakası'nda hayata geçirilecek olan New Bahçeşehir, gerçekleştirilen bir lansman ile satışa sunuldu. Projeden hem oturum, hem yatırım amaçlı konut alanların büyük kazanç elde edeceği belirtiliyor.

Toplam inşaat alanı 18 bin 500 metrekare olan Özyurtlar New Bahçeşehir, 21 katlı bir blokta 2+1 ve 3+1 tipinde toplam 98 adet daireden meydana geliyor. Projede dairelerin yanı sıra 6 adet dükkana da yer veriliyor.

Tem otoyoluna bağlantısı bulunan Özyurtlar New Bahçeşehir, toplu taşıma araçları duraklarına yakın mesafede konumlanıyor. Proje, Tüyap Fuar Merkezi'ne 10 dakika, Atatürk Havaalanı'na ise 15 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Akbatı Alışveriş Merkezi'nin yanı başında olan Özyurtlar New Bahçeşehir; Torium AVM'ye, Marmarapark AVM'ye, 5M Migros'a, Bauhaus ve Koçtaş Yapımarket'e 5 dakika uzaklıkta yükseliyor.

Özyurtlar New Bahçeşehir'in alıcılarına sunduğu ayrıcalıklar içerisinde; kapalı yüzme havuzu, spor salonu, cafe ve barbekü alanı, duş alanlarının yanı sıra buhar banyosu ve sauna hizmeti mevcut.

Proje Bilgisi: W Bahçe