Palmalife Marina Hotel 14 Şubat'a hazır

Palmalife Marina Hotel, hazırladığı özel konaklama paketleriyle 14 Şubat Sevgililer Günü'ne hazırlanıyor

Palmalife Marina Hotel 14 Şubat'a hazır

Palmalife Marina Hotel, hazırladığı özel konaklama paketleriyle 14 Şubat Sevgililer Günü'ne hazırlanıyor. Palmalife Marina Hotel'in sevgililer günü konaklama paketi içerisinde; Palmarina Bodrum'da deniz kenarında bulunan Sait Restaurant'da iki kişilik açık büfe kahvaltı, konaklama esnasında odada romantik sürprizlerden oluşan ikramlar, Sait Restaurant'da öğle ve akşam yemeklerinde %25 indirim ve Palmarina Bodrum Spa & Fitness'da 50 dakikalık ESPA masajı yer alıyor.

Palmalife Marina Hotel
Misafirlerine özel bir yaşam alanı sağlayan Palmalife Marina Hotel, 15 adet suit odası, geniş teraslarından beyaz kum plajına direkt geçiş imkanı sağlayan imkanlarıyla dikkat çekiyor. Palmarina Bodrum'un sunduğu dinamik eğlence, yeme-içme ve alışveriş dünyasından da vazgeçmek istemeyenler için uygun bir seçim niteliği taşıyor.

Palmarina Boutique Hotel
Dünyanın en iyi marinaları arasında gösterilen Palmarina Bodrum'da bulunan bir diğer otel olan Palmarina Boutique Hotel ise; marinanın dinamik ve eğlence dolu dünyasına sadece bir kaç adım uzaklıktayer alıyor. Tesis Ege'ye özgü mimarisi ile dikkat çekyor. Palmarina Boutique Hotel'in kauçuk, karabiber, palmiye ağaçları ve begonvillerle çevrili, 18 konforlu odası bulunuyor.