Panaroma Life Sarıyer

Panaroma Life Sarıyer'de Senatör Gayrimenkul tarafından inşa ediliyor

Panaroma Life Sarıyer

Panaroma Life Sarıyer'de Senatör Gayrimenkul tarafından inşa ediliyor. 20 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılan Panaroma Life satılık daire büyüklükleri 33 metrekare ile 100 metrekare arasında değişiyor. 1+0, 1+1 ve 2+1 dairelerin yer aldığı Panorama Life projesinde toplam 304 adet daire yer alıyor. 

Panaroma Life projesinde akıllı ev sistemi de kullanılıyor. Evin kapı bölgesine konumlandırılan tablet sayesinde kullanıcı, evden çıkarken açık kalan su, elektrik ve ısıtma sistemini kontrol edilebiliyor. Aynı şekilde giriş yapılırken de tek tuşla doğalgaz, klima, elektrik ve aydınlatma gibi fonksiyonları tek bir tuşla yönetilebiliyor.

Panaroma Life sosyal donatıları
- Açık yüzme havuzu
- Basketbol sahası
- Çocuk yüzme havuzu
- Fitness merkezi
- Kapalı otopark
- Kapalı yüzme havuzu
- Sauna

Panaroma Life nerede?
Panaroma Life, Sarıyer Rumeli Feneri yolu üzerinde, Koç Üniversitesi Batı Yurdu'nun hemen bitişiğinde yükseliyor. Garipçe Köyü yolu üzerinde olan proje, Garipçe-Poyrazköy hattında yapılan 3. Boğaz Köprüsü katılımına ve E-7 yeni çevre yoluna da 4-5 km'lik bir mesafede yer alıyor. Proje, Sarıyer'e 7 dk., Maslak'a 10 dk., Levent'e 15 dk., FSM Köprüsü'ne 15 dk., Boğaziçi Köprüsü'ne 20 dk., İstinyepark'a 15 dk., Acıbadem Hastanesi'ne 10 dk., Çavuşbaşı Tüneli'ne 5 dk. mesafede konumlanıyor.

Panaroma Life iletişim bilgileri
Adres : Zekeriyaköy Kasap Çayırı Mevkii Koç Üniversitesi Batı Yurdu Yanı Türkmen Sokak Sarıyer/İstanbul
Telefon : 444 4 103
Web : http://panaromalife.com/ 

Proje Bilgisi: Panaroma Life