Panaroma Suites Adana İnşaat Fuarı'nda tanıtılacak

KLK Yapı Sarıyer'de inşa edeceği Panaroma Suites by KLK projesini lansman öncesinde, Adana İnşaat Fuarı'nda tanıtmaya hazırlanıyor

Panaroma Suites Adana İnşaat Fuarı'nda tanıtılacak

KLK Yapı, 18-21 Şubat tarihleri arasında Adana'da gerçekleştirilecek olan "İnşaat Fuarı"nda, yeni projesi Panaroma Suites by KLK'yı tanıtmaya hazırlanıyor. Adana İnşaat Fuarı'ndaki tanıtımı ile birlikte lansman öncesinde kamuoyuna sunumu yapılacak olan Panaroma Suites Sarıyer'de hayata geçirilecek. Çevreci bir yaklaşımla inşa edilen ve toplamda 174 konut ve 4 ticari alandan oluşacak olan Panaroma Suites, açık-kapalı yüzme havuzu ve spor alanları gibi geniş sosyal olanaklar barındırıyor. 2017 yılının Ağustos ayında teslim edilmesi planlanan Panaroma Suites, proje özellikleri ve lokasyonuyla yatırımcılar açısından önemli avantajlar barındırıyor. 

Panaroma Suites Adana İnşaat Fuarı'nda
Kulak İnşaat'ın iştiraki olarak faaliyetlerini sürdüren KLK Yapı, Sarıyer'de inşa edeceği Panaroma Suites by KLK'nın tanıtımını Adana İnşaat Fuarı'nda gerçekleştirecek.

Panaroma Suites Adana İnşaat Fuarı'nda tanıtılacak

Adana İnşaat 2016
10. Yapı Malzemeleri, İnşaat Teknolojileri, İş ve İnşaat Makineleri Fuarı-Adana İnşaat 2016'ya yerli ve yabancı çok sayıda uzman ve sektör bileşeninin katılımı bekleniyor. Organizasyona katılımı beklenen ülkeler arasında, Mısır, Rusya, Bulgaristan, Gürcistan, İran, Makedonya da bulunuyor. Bu ülkelerden gelecek sektör uzmanlarının yanı sıra, yurt içinden de önemli bir katılım bekleniyor.  Adana İnşaat 2016'ya, yurtiçinden ise Adana, Mersin, Niğde, Kayseri, Kahramanmaraş, Osmaniye, Şanlıurfa, Gaziantep, Kilis, Konya, Nevşehir, Aksaray, Malatya, Karaman ve Hatay başta olmak üzere 40'a yakın ilden profesyoneller katılacak.

KLK Yapı Hakkında
73 yılını geride bırakan Kulak İnşaat iştiraki olarak faaliyetlerini sürdüren KLK Yapı, bugüne dek 4 milyon metrekarelik bir alan üzerinde inşaat tamamladı. Şirket portföyü arasında, fabrika, avm, hava alanları, yol, okul, spor merkezleri ve askeri tesisler de bulunuyor.

Firma Bilgisi: Klk Yapı
Proje Bilgisi: panaroma suites by klk