Panorama Plus'ta büyük fırsat

Ankaralılara konforlu bir yaşam sunmaya hazırlanan Panorama Plus, yüksek kalitesinin yanı sıra kazançlı bir yatırım olanağı sunuyor

Panorama Plus'ta büyük fırsat

Dimaş İnşaat tarafından Ankara'da hayata geçirilen Panorama Plus, Ankaralılara konforlu bir yaşam ve güçlü bir yatırım olanağı sunmaya hazırlanıyor. Eryaman'da yükselecek olan projede, 3+1 tipi konutlara 199 bin TL'den başlayan fiyatlarla sahip olma imkanı sunulacak.

Panorama Plus projesi
İnşaat sektörünün önde gelen aktörlerinden Dimaş İnşaat, Eryaman'da yeni bir proje hayata geçirecek. Mimari trendleri yakalayan ve modern yaşamın tüm gerekliliklerini karşılayan tasarımıyla dikkat çeken Panorama Plus, yüksek yatırım değerine sahip projelerden biri olarak dikkat çekiyor. 

Panorama Plus'ta büyük fırsat

199 bin TL'ye 3+1 fırsatı
Fonksiyonel, konforlu ve şık kullanım alanlarıyla yaşam kalitesini artırmak üzere tasarlanan Panorama Plus, ferah yaşam alanları, balkonlar, kaliteli ankastre ürünler, ısıtma sistemleri, otomasyon ve güvenlik teknolojileriyle de ayrıcalıklı yaşamı ulaşılabilir kılmayı hedefliyor. "Önce insan, önce mutluluk ve huzur" sloganıyla sunumu yapılan proje Dimaş inşaat tarafından hayata geçiriliyor. 

Panorama Plus Eryaman nerede?
Panorama Plus projesi Harikalar Diyarı'n ve Metroya 2 kilometre, Sincan Devlet Hastanesine ise 2.9 kilometrelik bir mesafede yer alıyor. Proje ayrıca Göksu Park'ı 3.5, Optimum Outlet'e 7.6 kilometrelik uzaklıkta konumlanıyor. 

Firma Bilgisi: Dimaş Inşaat
Proje Bilgisi: Panorama Plus Eryaman