Panorama Prestij Eryaman fiyatları 230 bin TL'den!

Dimaş İnşaat güvencesiyle hayata geçirilen Panorama Prestij Eryaman fiyatları 230 bin TL'den başlangıç gösteriyor

Panorama Prestij Eryaman fiyatları 230 bin TL'den!

Dimaş İnşaat güvencesiyle hayata geçirilen Panorama Prestij Eryaman fiyatları 230 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 2017 yılında teslim edilmesi planlanan Panorama Prestij projesi tamamı 3+1 dairelerden meydana geliyor. Daire büyüklüklerinin 141 metrekare olarak tasarlandığı projede toplam 112 adet daire bulunuyor. 

Eryaman Susuz Mahallesi'nde Panorama Life, Panorama Garden, Panorama Gold ve Panorama Plus projelerinden sonra Panorama Prestij projesi yükseliyor. Aile hayatına uygun olarak tasarlanan projede her katta 4 daire bulunuyor. Her cephesinden panoramik Ankara manzarasına hakim olan Panorama Prestij'de tapular hemen teslim durumunda. 

Panorama Prestij Eryaman fiyatları 230 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projeden konut satın almak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Ankara Panorama Prestij projesi ile ilgili detayları satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

Projenin sakinlerine sunduğu sosyal olanaklar arasında açık otopark, avm, çocuk oyun alanları, kamelya, kameralı güvenlik, merkezi uydu sistemi ve süs havuzu bulunuyor. Projenin daireleri ise ankastre beyaz eşya ürünler ile teslim ediliyor. Aynı zamanda dairelerde ebeveyn banyosu ve ebeveyn giyinme odası yer alıyor. 

Panorama Prestij nerede? 

Harikalar Diyarı'na ve metro istasyonuna 2 kilometre mesafede yer alan Panorama Prestij, Sincan Devlet Hastanesi'ne 2,9 kilometre, Göksu Parkı'na 3,5 kilometre, Optimum Alışveriş Merkezi'ne ise 7,6 kilometre mesafede yer alıyor. 

Firma Bilgisi: Dimaş Inşaat
Proje Bilgisi: Panorama Prestij