Parima Merter adres bilgileri

Parima Merter adres bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz

Parima Merter adres bilgileri

15 bin 500 metrekare alan üzerinde konumlandırılan Parima Merter Fer Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Parima satılık daire büyüklükleri 45 metrekare ile 910 metrekare arasında değişiyor. 

223 adet ev ve ofis seçeneklerinin yer aldığı Merter Parima Residence sosyal donatıları ise şöyle; fitness merkezi, güvenlik, kafe, kameralı güvenlik ve kapalı otopark. Parima Merter fiyatları ve ödeme seçenekleri ile ilgili detaylı bilgiler için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

Parima Merter ne zaman teslim edilecek?
Fer Yapı tarafından hayata geçirilen Parima Merter teslim tarihi olarak 2015 yılını veriyor.

Parima Merter nerede?
İstanbul Merter'de, E5 karayolunun yanı başında yer alan Parima Residence; Merter metro ve Cevizlibağ metrobüs duraklarına yürüme mesafesinde. Güneyinde Zeytinburnu sahili, kuzeyinde iş merkezleri ve batısında sanayi bölgesiyle Parima Residence, İstanbul'un en değerli bölgelerinin tam ortasında, Tarihi Yarımada'nın yanıbaşında yer alıyor. İstanbul'a yapılacak 3. havalimanına 35 dakika, Atatürk Havalimanı'na ise 5 dakika uzaklıkla olan Parima Residence, İstanbul'dan 56 farklı ülkeye olan 4 saatlik mesafesiyle özellikle iş hayatı ve seyahatler açısından büyük avantajlar sunuyor.

Parima Merter adres bilgileri : Maltepe Mah. Eski Çırpıcı Yolu, No: 8 34010 Cevizlibağ/İstanbul

Parima Merter iletişim bilgileri
Telefon : 0212 482 20 20
Web : http://parimamerter.com/

"Parima Merter adres bilgileri" Başlıklı Haberin Galerisi

Parima Merter adres bilgileri

Proje Bilgisi: Parima Merter