Parima Merter iletişim bilgileri

Parima Merter iletişim bilgileri ve adres bilgileri haberimizin detaylarında yer alıyor

Parima Merter iletişim bilgileri

Parima Merter iletişim bilgilerine geçmeden önce projenin özelliklerinden bahsedelim. Parima Fer Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Parima Merter 15 bin 500 metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. 223 adet ev ve ofis seçeneklerinin yer aldığı Parima satılık daire büyüklükleri 45 metrekare ile 910 metrekare arasında değişiyor. Parima Merter fiyat bilgilerine satış ofisinden ulaşabilirsiniz. 

Parima Residence sosyal donatıları
- Fitness merkezi
- Güvenlik
- Kafe
- Kameralı güvenlik
- Kapalı otopark

Parima Residence nerede?
İstanbul Merter'de, E5 karayolunun yanı başında yer alan Parima Residence; Merter metro ve Cevizlibağ metrobüs duraklarına yürüme mesafesinde. Güneyinde Zeytinburnu sahili, kuzeyinde iş merkezleri ve batısında sanayi bölgesiyle Parima Residence, İstanbul'un en değerli bölgelerinin tam ortasında, Tarihi Yarımada'nın yanıbaşında yer alıyor. İstanbul'a yapılacak 3. havalimanına 35 dakika, Atatürk Havalimanı'na ise 5 dakika uzaklıkla olan Parima Residence, İstanbul'dan 56 farklı ülkeye olan 4 saatlik mesafesiyle özellikle iş hayatı ve seyahatler açısından büyük avantajlar sunuyor.

Parima Residence, Atatürk Havalimanı'na 5 dakika, Taksim'e 15 dakika, Vatan Caddesi'ne 3 dakika ve Eminönü'ne 10 dakika mesafede konumlandırılıyor. Parima Residence Merter projesine Metrobüs, metro, tramvay ve diğer tüm toplu taşıma araçları ile ulaşabilir, kendi aracınız ile beraber projeye gitmek istediğiniz takdirde E5'i kullanmanız yeterlidir. E5 üzerinden yönlendirme tabelalarını takip ettiğiniz zaman Parima Residence satış ofisine ulaşabilirsiniz.

Parima Merter iletişim bilgileri
Adres : Maltepe Mah. Eski Çırpıcı Yolu, No: 8 34010 Cevizlibağ/İstanbul
Telefon : 0212 482 20 20
Web : http://parimamerter.com/ 

"Parima Merter iletişim bilgileri" Başlıklı Haberin Galerisi

Parima Merter iletişim bilgileri

Proje Bilgisi: Parima Merter