Parima Merter taksitleri teslimden sonra başlıyor

Fer Yapı imzası taşıyan Parima Merter'in satış kampanyasına göre; taksitler teslimden sonra başlıyor, 100 aya kadarda taksit imkanı sunuluyor

Parima Merter taksitleri teslimden sonra başlıyor

Fer Yapı tarafından İstanbul Avrupa Yakası'nda inşaatına devam edilen Parima Merter'de teslimlerin 2015 yılının Eylül ayında yapılması bekleniyor. E-5 karayolu üzerinde konumlanan projede home ofis ve ticari birimler yer alıyor.

15 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Parima Merter projesinin toplam inşaat alanı 26 bin 249 metrekare olarak hesaplanıyor. Projede alanı minimum 45 metrekare olan ev ofis kullanımına uygun 224 adet bağımsız ünite bulunuyor.

16 katlı tek blok halinde tasarlanan Fer Yapı Parima Merter'in yeni satış kampanyasına göre, aylık taksit ödemeleri teslimden sonra başlıyor. Ayrıca firma bünyesinde 100 aya kadar da taksitlendirme yapılabiliyor.

Merter metro ve Cevizlibağ metrobüs duraklarına yürüme mesafesinde olan Parima Merter projesinden E-5 karayoluna hemen bağlanılabiliyor. Projenin güneyinde Zeytinburnu sahili, kuzeyinde merkezi iş alanı, batısında sanayi bölgesi, doğusunda Tarihi Yarımada bulunuyor.

"Parima Merter taksitleri teslimden sonra başlıyor" Başlıklı Haberin Galerisi

Parima Merter taksitleri teslimden sonra başlıyor

Proje Bilgisi: Parima Merter