Park Mavera ikinci etapta ön talep dönemi

Makro-Akyapı Ortak Girişimi ile hayata geçirilen Başakşehir Yeni Merkez'de inşa edilen Park Mavera projesinde ikinci etap için hazırlıklar tamamlandı

Park Mavera ikinci etapta ön talep dönemi

İlk etabı 2014 yılının Kasım ayında lansmana çıkmadan satılan Park Mavera projesinin ikinci etap satışları için sona gelindi. Makro-Akyapı Ortak Girişimi ile Başakşehir'de hayata geçirilen projede 556 konut yer alacak.

Park Mavera Projesi
Emlak Konut GYO'nun Gelir Paylaşım Modeli ve Makro-Akyapı ortak girişimi imzasıyla inşa edilen Park - Mavera'nın ilk etabı büyük bir ilgi görmüştü. İkinci etap satışları için ön talep toplanan Park- Mavera'da 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunuyor. Projede 1+1 tipinde daire yer almazken, toplam daire sayısı 556 adet olacak.

Emlak Konut'un en çok kazandıran projelerinden
İlk etabı Kasım 2014 tarihinde satışa çıkarılan ve lansmana dahi girmeden Emlak Konut'un en çok kazandıran ikinci projesi olarak gösterilen Park Mavera, toplamda 45 bin 389 metrekarelik bir alan üzerinde yükselecek. 

Park Mavera ikinci etapta ön talep dönemi

Park Mavera ikinci etap projesi
Yükseklikleri 12 ve 23 arasında değişen toplam 7 bloktan oluşacak Park Mavera projesi sosyal donatılar açısından da dikkat çekici bir zenginlik içeriyor. Projede, kapalı yüzme havuzları, çift sosyal tesis, yürüyüş ve koşu parkurlarının yanı sıra, çocuk oyun alanları, dinlenme alanları ve kapalı otoparklar yer alıyor. 

Botanik Parka komşu
Park Mavera projesi ikinci etabı ayrıca 372 bin metrekarelik rekreasyon alanına sahip Botanik Parka da komşuluk ediyor. Ön satış döneminde kayıtlar, firmanın internet sitesinden yapılabiliyor. 

Firma Bilgisi: Makro Inşaat
Proje Bilgisi: Park Mavera