Park Mozaik'in lansmanı yapıldı

Tepe İnşaat ve Mesa Mesken tarafından hayata geçirilen Park Mozaik'in lansmanı Ankara'da yapıldı

Park Mozaik'in lansmanı yapıldı

Tepe İnşaat ve Mesa Mesken tarafından hayata geçirilen Park Mozaik'in lansmanı Ankara'da yapıldı. Projeye ismini veren renklerle donatılan Park Mozaik'in satış ofisinde gerçekleştirilen lansmanda, 3+1 ve 4+1 dairelerin de tanıtımı yapıldı.

Pak Mozaik: Renklerle özdeşleşen proje
Lansmanda projeyle ilgili açıklamalarda bulunan Mesa Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu, sektörün iki önemli markasının imza attığı Park Mozaik Projesinin, taşıdığı renkler ve ismiyle özdeşleşen bir proje olduğunu belirtti.  

Yüzde 50'den fazlası satıldı
Park Mozaik projesinde lansmana girmeden yüzde 50 oranında satış rakamına yaklaşıldığını vurgulayan Tepe İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Bahadır Güngenci: "Park Mozaik, her açıdan benzersiz bir proje. Tasarımı, kalitesi ve sunduğu çağdaş yaşam olanakları ile Başkentin en seçkin projeleri arasında yer alıyor. Projemizin ilk etabının yarısından fazlası, lansmana dahi çıkmadan satıldı." dedi. 

Park Mozaik Daire Tipleri
Toplam 75 bin metrekarelik arazi üzerinde kurulan Park Mozaik'te üç kule ve on yatay blokta toplam 885 daire yer alacak Projede 2+1'den 4+1 dubleks. 5+1,  5+1 dubleks ve 6+1 tipinde daireler yer alacak. Daire büyüklükleri 92 ile 240 metrekare arasında değişecek. 

470 bin TL'den başlayan fiyatlar
Park Mozaik'te konuk fiyatları 470 bin TL'den başlayacak ve 1 milyon 133 bin TL'ye kadar değişecek. Üç yılda tamamlanması planlanan projenin ilk etabının 2016 yılında teslim edileceği açıklandı. 

"Park Mozaik'in lansmanı yapıldı" Başlıklı Haberin Galerisi

Park Mozaik'in lansmanı yapıldı

Park Mozaik'in lansmanı yapıldı

Park Mozaik'in lansmanı yapıldı

Park Mozaik'in lansmanı yapıldı

Proje Bilgisi: Park Mozaik