Park Mozaik mahalle kültürünü geri getiriyor

Mesa Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu Ankara'nın en renkli projesi Park Mozaik projesini anlattı

Türkiye'nin iki prestijli markası; Tepe İnşaat ve MESA Mesken tarafından hayata geçirilen Park Mozaik, yemyeşil peyzajı, çok renkli tasarımı ile konforlu ve keyifli farklı yaşam olanaklarını bir arada sunan benzersiz konsepti ile Ankara'ya değer katıyor.
Toplam 75 bin metrekarelik geniş bir arazi üzerine inşa edilen Başkentin en renkli projesi Park Mozaik'te, üç kule ve on yatay blokta yer alan toplam 885 daire bulunuyor. Seçkin proje, 2+1, 3+1, 4+1, 4+1 dubleks, 5+1, 5+1 dubleks ve 6+1 dairelerle, 92 ile 240 metrekare arasında değişen büyüklükteki konut alternatifleri ile ailelerin tüm ihtiyaçlarını karşılayan zengin seçenekler sunuyor.
Park Mozaik'in kule bloklarında pencereler, panoramik kent manzarasını konutlara taşıyor. Çift cepheli olarak tasarlanan yatay bloklar ise; oyun parkları, yeşil alanlar ve süs havuzları ile doğayla iç içe yaşamlar sunuyor. Site boyunca, yatay blokların tam ortasında yer alan ve her biri farklı konseptlere göre düzenlenen Binbir Dilek Meydanı, Aromatik Meydan, Okuma Meydanı, Mistik Meydan ve Mozaikli Yol ise Park Mozaik sakinlerinin buluşma noktalarını oluşturuyor Konut fiyatları 470.000 TL - 1.133.000 TL arasında değişen projede satışa çıkan ilk etap konutlarının yüzde ellisinden fazlası henüz lansmanı dahi yapılmadan satıldı. Üç yılda tamamlanacak olan ilk etabında konutlar 2016 yılında teslim edilecek.

"Park Mozaik mahalle kültürünü geri getiriyor" Başlıklı Haberin Galerisi

Park Mozaik mahalle kültürünü geri getiriyor

Park Mozaik mahalle kültürünü geri getiriyor

Park Mozaik mahalle kültürünü geri getiriyor

Park Mozaik mahalle kültürünü geri getiriyor

Proje Bilgisi: Park Mozaik