Park Residences Cadde'ye büyük ilgi

Kasım 2015 tarihinde satışa sunulan Park Residences Cadde'de, bugüne dek 75 rezidans sahibini buldu.

Park Residences Cadde'ye büyük ilgi

Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş. tarafından satışına devam edilen Park Residences Cadde projesine yatırımcının ilgisi devam ediyor. Kasım 2015 tarihinde satışa sunulan projede 4 aylık zaman dilimi içinde 75 adet rezidansın satışının tamamlandığı bildiriliyor.

Park Residences Cadde 498.000 Dolardan başlayan fiyatlarla
Park Residences Cadde projesinde yer alan daire fiyatları metrekare başına 4.500-7.500 dolar aralığında seyrediyor. Bölgede yer alan emsallerine kıyasla oldukça uygun bir fiyat perspektifi sunan Park Residences Cadde'de fiyatlar 498.000 TL'den başlıyor.

Park Residences Cadde'ye büyük ilgi

360 derecelik İstanbul manzarası
Elde edecği kira geliri ile kendini amorti süresi 15-16 yıl aralığında bulunan Park Residences Cadde projesi dairelerinde kiralamalar da devam ediyor. Proje yatırımcısına 360 derecelik İstanbul manzarasının yanı sıra geniş sosyal imkanlar da sunuyor. 

Park Residences Cadde
İstanbul Kadıköy'ün en seçkin lokasyonlarından biri olarak tanınan Bağdat Caddesi üzerinde inşa edilen ve 44 bin metrekarelik toplam arazi bünyesinde 20 bin metrekarelik yeşil alan barındıran Park Residence Cadde'de satışlar, hemen teslim fırsatıyla devam ediyor. Toplam 341 adet rezidanstan oluşan projede, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelere ve ebatları 102 metrekareden 690 metrekareye kadar farklılaşan pethouse tarzındaki 8 farklı tipte daireye yer veriliyor.

Park Residences Cadde hakkında daha ayrıntılı bilgi için tıklayın...

Geniş sosyal olanaklar
Park Residences Cadde bünyesinde, fitness, yoga stüdyosu, aletli pilates alanı, spinning stüdyosu, kişiye özel meditasyon dersleri, ısıtma sistemli açık yüzme havuzu, çocuk ve genç oyun odaları, toplantı odaları ve yürüyüş parkuru gibi olanaklara yer veriliyor 

Firma Bilgisi: Birleşik Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Park Residences Cadde