Pega Kartal EgeYapı Group

Pega Kartal EgeYapı Group tarafından hayata geçiriliyor

Pega Kartal EgeYapı Group

Pega Kartal EgeYapı Group tarafından hayata geçiriliyor. Kartal'da hayata geçirilen proje 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerden meydana geliyor. Toplam 200 adet dairenin yer aldığı Pega Kartal 40 bin metrekare alan üzerinde konumlanıyor. 

EgeYapı Group ve  Al-Qemam Holding ortaklığı ile beraber 80 milyon TL yatırım bedeline sahip olan Pega Kartal satılık daire büyüklükleri 64 metrekare ile 204 metrekare arasında değişiyor. Pega Kartal teslim tarihi olarak Haziran 2015 yılı veriliyor. 

Pega Kartal ayrıcalıkları ise şöyle; fitness merkezi, yürüyüş yolu, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kafe, restoran, sauna, SPA, Türk hamamı, adalar ve deniz manzarası yer alıyor. 

33 katlı rezidans bloğu ve 5 katlı ofis bloğundan meydana gelen Pega Kartal'da 200 adet rezidansın yanı sıra 11 adet mağaza ve 28 adet home ofis bulunuyor. Pega Kartal fiyatları ve ödeme seçenekleri ile ilgili detaylı bilgi için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

Egeyapı Group ve Al-Qemam Holding ortaklığı ile beraber 40 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirilen Pega Kartal Soğanlık bölgesinde yükseliyor. 

Pega Kartal iletişim bilgileri
Adres : Pegagaz Sokak No:6 Soğanlık Kartal – İstanbul
Telefon: 0216 671 07 03
Web: http://www.pegakartal.com/
E-mail: info@pegakartal.com

Firma Bilgisi: Egeyapı Group
Proje Bilgisi: Pega Kartal