Pega Kartal satış ofisi iletişim bilgileri

Pega Kartal satış ofisi iletişim bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz

Pega Kartal satış ofisi iletişim bilgileri

Pega Kartal satış ofisi bilgilerine geçmeden önce proje özelliklerinden bahsedelim. Pega Kartal projesi 40 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor.

Pega Kartal projesi 32 katlı rezidans bloğu, 5 katlı ofis bloğundan meydana geliyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 dairelerin yer aldığı Pega Kartal'da toplam 200 adet daireye yer veriliyor. 80 milyon TL yatırım bedeline sahip olan Pega Kartal projesi Egeyapı Group ve Al-Qemam Holding ortaklığı ile beraber 40 bin metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor.

Pega Kartal projesinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daireler bulunuyor. Pega Kartal projesinde toplam 200 adet daire yer alıyor ve Pega Kartal satılık daire büyüklükleri 64 metrekare ile 204 metrekare arasında değişiyor. 200 rezidansın yanı sıra 11 mağaza ve 28 home ofisin bulunduğu Pega Kartal satılık daire sahiplerine çocuk oyun alanları, fitness merkezi, yürüyüş yolu, açık yüzme havuzu, kafe, restoran, sauna, SPA, Türk hamamı, adalar ve deniz manzarası gibi imkanlar sunuyor.

Pega Kartal projesi teslim tarihi
Pega Kartal teslim tarihi olarak Haziran 2015 yılı veriliyor.

Pega Kartal satış ofisi nerede?
Egeyapı Group ve Al-Qemam Holding ortaklığı ile beraber 40 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirilen Pega Kartal Soğanlık bölgesinde yükseliyor.

Pega Kartal satış ofisi adres bilgileri: Pegagaz Sokak No:6 Soğanlık Kartal – İstanbul

Pega Kartal satış ofisi iletişim bilgileri
Telefon: 0216 671 07 03
Web: http://www.pegakartal.com/
E-mail: info@pegakartal.com

 

Proje Bilgisi: Pega Kartal