Pırlanta Gölztepe nerede?

Pırlanta Göztepe nerede? sorusunun yanıtını merak ediyorsanız haberimizi inceleyin

Pırlanta Gölztepe nerede?

Pırlanta Göztepe nerede? sorusunun yanıtına geçmeden önce projenin özelliklerinden bahsedelim. Erkan İnşaat tarafından hayata geçirilen Pırlanta Göztepe 13 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire seçeneklerinden meydana gelen Pırlanta Göztepe satılık daire büyüklükleri 66 ila 290 metrekare arasında değişiyor. 

20, 22 ve 24 katlı bloklar olarak yükselen proje 3 blokta toplam 446 adet daireden oluşuyor. Pırlanta Göztepe fiyatları ile ilgili detaylı bilgi için satış ofisini arayabilirsiniz. 

Pırlanta Göztepe'nin daire sahibi olacaklara sunduğu imkanlar arasında açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, güneşlenme terası, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, market, sauna, Türk hamamı ve yürüyüş parkuru yer alıyor. 

Pırlanta Göztepe ne zaman teslim edilecek?
Pırlanta Göztepe teslim tarihi olarak 2017 yılını veriyor.

Pırlanta Göztepe nerede?
Erkan İnşaat tarafından Kentsel Dönüşüm projesi olarak yükselen Pırlanta Göztepe Fikirtepe'de yer alıyor. Pırlanta Göztepe, Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesi ve Marmara Üniversitesi'ne 1 dakika mesafede yer alıyor.

Pırlanta Göztepe adres bilgileri
Adres : Fikirtepe Mah. Hızırbey Cad. No.155 Göztepe-Kadıköy/İstanbul

Pırlanta Göztepe iletişim bilgileri
Telefon : 444 7 357
Web : http://pirlantagoztepe.com/