Pırlanta Göztepe adres bilgileri

Pırlanta Göztepe adres bilgileri ve iletişim bilgileri haberimizin detaylarında yer alıyor

Pırlanta Göztepe adres bilgileri

Pırlanta Göztepe adres bilgilerine geçmeden önce projenin özelliklerinden bahsedelim. Fikirtepe'de hayata geçirilen Pırlanta Göztepe Erkan İnşaat tarafından inşa ediliyor. 13 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılan proje 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 dairelerden oluşuyor. Pırlanta Göztepe satılık daire büyüklükleri 66 metrekare ile 290 metrekare arasında değişiyor.

Pırlanta Göztepe sosyal ayrıcalıkları içerisinde; açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, güneşlenme terası, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, market, sauna, Türk hamamı ve yürüyüş parkuru yer alıyor. 

Pırlanta Göztepe projesi 20, 22, ve 24 katlı bloklardan oluşuyor. 3 blokta toplam 446 adet daire yer alıyor. Pırlanta Göztepe fiyat bilgilerine ve ödeme seçenekleri ile ilgili detaylı bilgiye satış ofisinden ulaşabilirsiniz. Pırlanta Göztepe teslim tarihi olarak 2017 yılını veriyor.

Erkan İnşaat tarafından Kentsel Dönüşüm projesi olarak yükselen Pırlanta Göztepe Fikirtepe'de yer alıyor. Pırlanta Göztepe, Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesi ve Marmara Üniversitesi'ne 1 dakika mesafede yer alıyor.

Pırlanta Göztepe iletişim bilgileri
Adres : Fikirtepe Mah. Hızırbey Cad. No.155 Göztepe-Kadıköy/İstanbul
Telefon : 444 7 357
Web : http://pirlantagoztepe.com/

 

Proje Bilgisi: Pırlanta Göztepe