Pırlanta Göztepe Erkan İnşaat

Pırlanta Göztepe Erkan İnşaat tarafından hayata geçiriliyor

Pırlanta Göztepe Erkan İnşaat

Pırlanta Göztepe Erkan İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. 3 blokta toplam 446 adet dairenin yer aldığı Pırlanta Göztepe 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire sçeeneklerinden meydana geliyor. Pırlanta Göztepe 20 , 22 ve 24 katlı bloklardan oluşuyor. 

13 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılan Pırlanta Gözptepe satılık daire büyüklükleri 66 ila 290 metrekare arasında değişiyor. Pırlanta Göztepe fiyatları ve ödeme seçenekleri ile ilgili detaylar için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

Pırlanta Göztepe ayrıcalıkları ise şöyle; açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, güneşlenme terası, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, market, sauna, Türk hamamı ve yürüyüş parkuru.

Pırlanta Göztepe Erkan İnşaat tarafından Kentsel Dönüşüm projesi olarak yükseliyor. Fikirtepe'de yer alıyor. Pırlanta Göztepe, Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesi ve Marmara Üniversitesi'ne 1 dakika mesafede yer alıyor. Pırlanta Göztepe teslim tarihi olarak 2016 yılını veriyor.

Pırlanta Göztepe iletişim bilgileri
Adres : Fikirtepe Mah. Hızırbey Cad. No.155 Göztepe-Kadıköy/İstanbul
Telefon : 444 7 357
Web : http://pirlantagoztepe.com/ 

Firma Bilgisi: Erkan Inşaat
Proje Bilgisi: Pırlanta Göztepe