Pırlanta Göztepe teslim tarihi

İstanbul Fikirtepe'de hayata geçirilen Pırlanta Göztepe teslim tarihi olarak 2017 yılını veriyor

Pırlanta Göztepe teslim tarihi

İstanbul Fikirtepe'de hayata geçirilen Pırlanta Göztepe teslim tarihi olarak 2017 yılını veriyor. Erkan İnşaat'ın hayata geçirdiği proje 13 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 dairelerin yer aldığı Pırlanta Göztepe satılık daire büyüklükleri 66 metrekare ile 290 metrekare arasında değişiyor. 

Pırlanta Göztepe sosyal ayrıcalıkları arasında; açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, güneşlenme terası, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, market, sauna, Türk hamamı ve yürüyüş parkuru yer alıyor. 

3 blokta toplam 446 adet daireden meydana gelen Pırlanta Göztepe 20, 22 ve 24 katlı bloklardan oluşuyor. Pırlanta Göztepe fiyat bilgileri ve ödeme seçenekleri ile ilgili detaylı bilgileri satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

Erkan İnşaat tarafından Kentsel Dönüşüm projesi olarak yükselen Pırlanta Göztepe Fikirtepe'de yer alıyor. Pırlanta Göztepe, Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesi ve Marmara Üniversitesi'ne 1 dakika mesafede yer alıyor. Pırlanta Göztepe teslim tarihi olarak 2017 yılını veriyor.

 

Proje Bilgisi: Pırlanta Göztepe