Piyalepaşa İstanbul lansmanı MIPIM’de yapılacak

Piyalepaşa Gayrimenkul, 10-13 Mart tarihleri arasında Fransa Cannes'da yapılacak MIPIM 2015'te 'Piyalepaşa İstanbul' projesinin lansmanını gerçekleştirecek.

Dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı olarak nitelenen ve bu yıl 26'ncısı düzenlenen MIPIM, yarın kapılarını açıyor. Fransa Cannes'da gerçekleştirilecek fuarda Türkiye pavilyonu ise 11 Mart 2015'te saat 10.30'da açılacak.

Bu yıl dünya çapında markalaşmayı amaçlayan şehir katılımının ön plana çıktığı MIPIM 2015'e Türkiye; İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa ve Sakarya şehirlerinin yanı sıra Beyoğlu Belediyesi başta olmak üzere pek çok ilçeyle katılacak. Türkiye'den fuara katılacak firmaların stant hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor.

Fuara katılacak Türk firmalardan biri olan Piyalepaşa Gayrimenkul, Piyalepaşa İstanbul projesinin lansmanını MIPIM'de gerçekleştirecek. Yaklaşık 900 daireden oluşan projede dairelerin 2018 yılının başında teslim edilmesi öngörülüyor. Piyalepaşa İstanbul projesinde konutlar, ofis alanları, otel, ticari üniteler ve alışveriş sokağı yer alıyor.

Proje Bilgisi: Piyalepaşa