Piyalepaşa İstanbul nerede?

Piyalepaşa Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul nerede? sorusunun yanıtı haberimizin detaylarında

Piyalepaşa İstanbul nerede?

Piyalepaşa Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul nerede? sorusunun yanıtına geçmeden önce projenin özelliklerinden bahsedelim. 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinden meydana gelen Piyalepaşa İstanbul satılık daire büyüklükleri 55 metrekare ile 207 metrekare arasında değişiyor. 

Piyalepaşa Bölgesi'nde 800 milyon dolarlık yatırım ile hayata geçirilen ve Nisan ayında satışa çıkacak olan projede konutların ilk metrekare satış fiyatları 7 bin 500 ile 8 bin 500 TL arasında değişiyor. 

82 dönüm arazi üzerinde hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul konut, rezidans, ofis, otel ve alışveriş mağazalarından meydana geliyor. Yüksek binalar yerine daha çok alçak binaların yer alacağı projede konut blokları 6 - 10 kat arasında, ofis blokları ise 5 - 12 kat arasında değişiyor. 190 adet rezidansın yer alacağı rezidans bloğu 16 katlı, otel ise 16 katlı olacak seşilde inşa edilecek.

Piyalepaşa İstanbul nerede?
Proje, Polat güvencesiyle Piyalepaşa Gayrimenkul tarafından 800 milyon dolarlık yatırımla Beyoğlu'nun en merkezi semtlerinden Piyalapaşa'da hayata geçirilecek.

 

 

Proje Bilgisi: Piyalepaşa