Piyalepaşa İstanbul projesi detayları

Piyalepaşa İstanbul projesi detayları haberimizde yer alıyor

Piyalepaşa İstanbul projesi detayları

Piyalepaşa Gayrimenkul, konut, rezidans, ofis, otel ve alışveriş sokağından oluşan Piyalepaşa İstanbul projesinin detaylarını ve satış rakamlarını Mipim'de açıkladı.

Piyalepaşa Bölgesi'nde 800 milyon dolarlık yatırım ile hayata geçirilen ve Nisan ayında satışa çıkacak olan projede konutların ilk metrekare satış fiyatları 7 bin 500 ile 8 bin 500 TL arasında değişiyor. İstanbul'un merkezinde, Beyoğlu'nun kalbinde hayata geçirilen ve 2018 yılında yaşamın başlaması hedeflenen proje tamamlandığında, Türkiye'nin özel sektör tarafından gerçekleştirilen en büyük kentsel dönüşüm projesi olacak.

Proje, Polat güvencesiyle Piyalepaşa Gayrimenkul tarafından 800 milyon dolarlık yatırımla Beyoğlu'nun en merkezi semtlerinden Piyalapaşa'da hayata geçirilecek. Projenin detayları ve satış rakamları, Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat ve Piyalepaşa Gayrimenkul Genel Müdürü Kaan Yücel'in ev sahipliğinde, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan'ın katılımıyla Mipim Fuarı'nda açıklandı.

82 dönüm arazi üzerinde hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul konut, rezidans, ofis, otel ve alışveriş mağazalarından meydana geliyor. Yüksek binalar yerine daha çok alçak binaların yer alacağı projede konut blokları 6 - 10 kat arasında, ofis blokları ise 5 - 12 kat arasında değişiyor. 190 adet rezidansın yer alacağı rezidans bloğu 16 katlı, otel ise 16 katlı olacak seşilde inşa edilecek. 

Proje Bilgisi: Piyalepaşa