Piyalepaşa İstanbul projesi Nisan'da satışta

MIPIM Fuarı 2015'te tanıtım toplantısı yapılan Piyalepaşa İstanbul'un önümüzdeki Nisan ayında satışa sunulacağı açıklandı

Piyalepaşa İstanbul projesi Nisan'da satışta

Piyalepaşa Gayrimenkul tarafından 800 milyon dolarlık yatırım bedeli ile Avrupa Yakası'nda hayata geçirilecek olan Piyalepaşa İstanbul'un lansmanı MIPIM Fuarı'nda yapıldı. Yeni projenin detayları ve fiyatları açıklandı.

Konut, rezidans, ofis, otel ve alışveriş merkezinden meydana gelecek karma konseptli Piyalepaşa İstanbul, 2015 yılının Nisan ayında resmi satışa sunulacak. Proje, İstanbul'un eski semtlerinden olan Beyoğlu Piyalepaşa'da yükselecek.

İKİ Desing Group tarafından tasarlanan Piyalepaşa İstanbul, 82 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde hayat bulacak. Projede 6 ila 10 katlı konut blokları, 16 katlı rezidans bloğu, 5 ila 12 katlı ofis blokları ve 18 katlı bir otel yer alacak.

Yüzde 1 KDV avantajı sunulan Piyalepaşa İstanbul konut fiyatları metrekare bazında 7 bin 500 TL ile 8 bin 500 TL arasında; kiralık ofis fiyatları ise metrekare bazında 20 ila 25 dolar arasında değişecek.
Piyalepaşa İstanbul projesinde alanları 55 metrekare ila 207 metrekare arasında olan 1+0'dan 4+1'e kadar toplam 950 adet konut bulunacak. Bunun yanı sıra 50 bin metrekarelik ofis alanı, 120 mağazalık avm sokağı yer alacak.

Kentsel dönüşüm kapsamında hayat bulacak olan Piyalepaşa İstanbul; D-100 karayolu ve çevreyolu bağlantılarına, Dolmabahçe ve Kağıthane tünellerine, Çağlayan Adliyesi, Beyoğlu İstiklal Caddesi, Karaköy, Kabataş, Nişantaşı ve Beşiktaş merkezi noktalara yakın mesafede konumlanacak.

2 bin 500 metrekarelik kapalı sosyal tesis alanına sahip olacak Piyalepaşa İstanbul'da fitness salonu, basketbol sahası, havuz, çocuk havuzu, sauna, buhar odası ve spa hizmeti, 9 salonlu sinema kompleksi, zengin fast food üniteleri, cafe ve restorantlar yer alacak.

Proje Bilgisi: Piyalepaşa