Polat Ofis teslim tarihi ne zaman?

Polat Ofis teslim tarihi ve proje detayları ile ilgili bilgilere haberimizden ulaşabilirsiniz

Polat Ofis teslim tarihi ne zaman?

Polat Ofis Kağıthane'de 24 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. Polat Ofis Kağıthane projesinde 20 adet ofis ve 4 adet dükkan bulunuyor. 25 milyon dolar yatırım bedeline sahip olan Polat Ofis Kağıthane projesi 4 blok şeklinde tasarlanıyor.

Kağıthane Polat Ofis'in, ayrıca dünyanın en önemli yeşil bina sertifikalarından biri olarak kabul edilen Leed Sertifikası'na başvurusu bulunuyor.

Kağıthane Polat Ofis projesinde yer alan dükkanların büyüklükleri 880 metrekare olarak inşa ediliyor. Polat Ofis, Mimar Murat Kader tarafından tasarlanıyor. AP Gayrimenkul Başkan Vekili Kerim Polat, Kağıthane Polat Ofis ile ilgili şu yorumlarda bulundu:

Kağıthane Polat Ofis, yılların deneyimden güç alan genç ve dinamik bir ekibin, yeni neslin yeni ofis anlayışı ile hayata geçirdiği bir proje... Teknolojik ve yenilikçi bakış açımızı yansıttığımız bu yeni proje ile iş dünyasının geleceğine açılan bir kapıyı aralıyoruz. Diğer yandan, iş ortamındaki fiziksel çalışma koşullarının iş verimi ve çalışan motivasyonunu artırdığı tartışılmaz bir gerçek. Bizler de yeni neslin temsilcileri olarak yeni nesil çalışanlarının beklentilerine cevap verecek bir ofis mimarisi yaklaşımıyla bu projeyi hayata geçirdik.

Polat Ofis Kağıthane fiyatları
Polat Ofis Kağıthane fiyatları metrekare birim üzerinden hesaplanıyor. Buna göre Polat Ofis Kağıthane satılık ofislerin metrekare birim fiyatı 4 bin 750 dolardan, dükkanların fiyatları ise 6 bin 750 dolardan başlıyor.

Polat Ofis Kağıthane teslim tarihi
Polat Ofis Kağıthane teslimleri hemen gerçekleşiyor.

Polat Ofis nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında ye alan Kağıthane Polat Ofis Kağıthane Tünel'e ve TEM bağlantısına 1.5 km, E5 bağlantısına 2 km; Mecidiyeköy'e 7 km, Levent'e 9 km, Boğaziçi Köprüsü'ne 11 km uzaklıkta yer alıyor.

Polat Ofis iletişim bilgileri
T/ +90 212 211 12 44
F/ +90 212 211 12 15

 

"Polat Ofis teslim tarihi ne zaman?" Başlıklı Haberin Galerisi

Polat Ofis teslim tarihi ne zaman?

Polat Ofis teslim tarihi ne zaman?

Polat Ofis teslim tarihi ne zaman?

Polat Ofis teslim tarihi ne zaman?

Proje Bilgisi: Polat Ofis