Powerscreen, artık Türkiye’de

SİF İş Makinaları, mobil kırma – eleme ekipmanlarının tasarım ve üretiminde uzman bir marka olan Powerscreen’i Türkiye’deki firmalarla buluşturmaya hazırlanıyor

Powerscreen, artık Türkiye’de

02 Ocak 2013 / emlakwebtv
Pazar taleplerindeki değişiklikleri en iyi şekilde karşılamak amacıyla ürün hattını her geçen gün genişleten STFA Yatırım Holding grup şirketlerinden SİF İş Makinaları, mobil kırma – eleme ekipmanlarının tasarım ve üretiminde uzman bir marka olan Powerscreen’i Türkiye’deki firmalarla buluşturmaya hazırlanıyor.

Hegarty: “Türkiye, iş makinaları alanında hızlı büyümekte olan bir Pazar”
Powerscreen Bölge Satış Müdürü Conor Hegarty konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Türkiye’deki müşterilerimize ulaşmak adına SİF İş Makinaları ile işbirliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Türkiye, iş makinaları alanında hızlı büyümekte olan bir pazar. SİF İş Makinaları da köklü ve satış sonrası hizmete önem veren başarılı bir distribütör. Powerscreen olarak SİF İş Makinaları ile başarılı bir ortaklık kurarak, Türkiye’deki varlığımızı güçlendirmek için sabırsızlanıyoruz”

Powerscreen ürünleri, en ağır şartlarda bile çalışabilme özelliğiyle birlikte en kısa sürede kurulum zamanlamalarına ve pazarda başı çeken üretim oranlarıyla yüksek güvenilirliğe sahip. Powerscreen, dünya genelindeki 115 distribütörü ile müşterilerine doğrudan destek vermeyi hedefliyor. Bu amaç doğrultusunda, 2013’ün Aralık ayından itibaren Türkiye’deki yetkili distrübütörü olarak SİF İş Makinaları’nı seçti.