Premier Kampüs Ofis'te teslimler başlıyor

FerYapı tarafından Kağıthane'de inşa edilen Premier Kampüs Ofis'te teslimler Şubat ayı içinde başlayacak

Premier Kampüs Ofis'te teslimler başlıyor

FerYapı imzasıyla Kağıthane'de hayata geçirilen Premier Kampüs Ofis projesinde sona gelindi. Projede teslimler Şubat 2016'da başlanacak.

Premier Kampüs Ofis
Yeni kuşak ofis kavramının en başarılı örneklerinden biri olarak kabul edilen Premier Kampüs Ofis, Kağıthane bölgesinin en değerli lokasyonunda hayata geçiriliyor. Yatay olarak inşaedilen binalarda, ferah ve yeşil alanlara geniş yer veren  kat bahçeleri içeren "Premier Kampüs Ofis",hem lokasyonu hem de proje değeriyle yatırımcılar için cazip özellikler barındırıyor. Premier Kampüs Ofis , rakip lokasyonlarda yatay ofis bulmanın neredeyse imkansız olduğu bir dönemde güçlü bir potansiyel sergiliyor.

FerYapı avantajları hakkında bilgi almak için tıklayın...

Premier Ofis'te yeşile yatırım
Premier Kampüs
Ofis 20 bin metrekarelik arazi üzerinde hayata geçiriliyor.Ofis alanı olarak ayrılan alan 58 bin metrekare iken, 40 bin metrekarelik bir bölümün de ticari alanlara ayrıldığı görülüyor. Projede toplam 372 adet ofis ve 42 adet de ticari alan bulunuyor. 

Premier Kampüs Ofis'te teslimler başlıyor

Premier Kampüs Ofis teslimleri Şubat'ta
Levent, Maslak, Mecidiyeköy, Taksim, Eminönü, Karaköy gibi merkezlere yakınlığıyla dikkat çeken Premier Kampüs Ofis'te teslimler Şubat ayı içerisinde başlayacak Kağıthane’nin merkezinde konumlanan proje, çalışanların rahat bir nefes alacağı 154 bin 491 m2’lik bir alana yayılan Sadabad Korusu’na komşu olma özelliğiyle de öne çıkıyor. 
 

Firma Bilgisi: feryapı
Proje Bilgisi: Premier Kampüs Ofis